Gargždų parke – kartu už švaresnes upes

Nuotr. iš „Bangos“ archyvo

LR aplinkos ministerija, Aplinkos projektų valdymo agentūra ir Klaipėdos rajono savivaldybės administracija kviečia Jus kartu išsaugoti ateičiai rojų, ne dykynę.


Kartu su 20 Lietuvos savivaldybių organizacijomis, aprėpiančiomis įvairaus amžiaus ir pomėgių grupes, kviečiame dalyvauti socialiniame projekte „Kartu. Už švaresnes upes.“
Ši akcija – ne tik upių švarinimo akcija, bet ir puiki aplinkosauginio sąmoningumo edukacija Jūsų bendruomenėms, taip pat – nuostabus bendrystės jausmas su savo įstaigos, krašto ir viso pasaulio žmonėmis – Žemės gelbėtojais. Tai Jūsų pasimatymas su gamta.
Norite kartu? Už švaresnę, gražesnę ir sveikesnę Žemę. Sau ir ateičiai. Mažais, bet dideliais darbais.
Kur? Gargždų miesto parkas.
Kada? Gegužės 20 d. (11.00–14.00 val.).
Kas jūsų lauks? Trumpas socialinės akcijos pristatymas; upės pakrantės tvarkymas; edukacinė veikla „Mikroplastikas buityje. Kaip kasdieniniai mano įpročiai gali pagerinti vandens telkinių būklę?“ (lektorė, aplinkosaugininkė Eglė Baltrūnaitė); turėsite galimybę patyrinėti upės vandenį mikroskopu; visų akcijos dalyvių piknikas gamtoje.
Ką reikia padaryti? Užpildyti trumpą registracijos formą ir atvykti. Ką reikia turėti? Tik gerą nuotaiką. Visomis akcijos reikalingomis priemonėmis pasirūpinsime mes. Mus galite sekti „Facebook“ paskyroje – Kartu! Už švaresnes upes!
Informacija parengta bend­radarbiaujant su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra ir finansuojama Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Daugiau informacijos: VšĮ „Nepriklausomi projektai“, el. paštas neprik­lausomiprojektai@gmail.com arba tel. 8 685 72505.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių