Kretingalės seniūnas: dirbu ir po darbo

Neseniai nuaidėjus priekaištams dėl galimai Gargždų seniūnijos nepažymėto atitinkamu ženklinimu tarnybinio automobilio naudojimosi asmeninėms seniūno reikmėms (pastaruoju metu automobilis yra pažymėtas ir dažnai matomas mieste su įvairius darbus atliekančiais darbininkais) įtarimai keliami ir Kretingalės seniūnui Žigintui Narmontui, kuris esą per Žolinę važiavo tarnybiniu automobiliu ir vežė šiukšles.

„Bangos“ redakcija gavo elektroninį laišką: „Kai visa Lietuva švenčia, Kretingalės seniūnas Ž. Narmontas naudojasi seniūnijai priklausančiu automobiliu, kad išvežtų atliekas iš savo kiemo. Įdomu, ar kur veikia šiandieną (trečiadienį – aut. past.) atliekų surinkimas, o gal šiukšles išmetė, kur nors pamiškėje? Kai visi kalba apie valstybės tarnautojų naudojimąsi tarnybiniais automobiliais, šis seniūnas nieko nebijo“, – ne tik „Bangos“ bet ir dar kelioms redakcijoms rašė Artūras Mulskis, pridūręs, kad turi ir filmuotą medžiagą.

Kretingalės seniūnas Ž. Narmontas nusijuokė iš „Bangos“ korespondentės išgirdęs tokią informaciją. „Kadangi darbo dienomis žmonės nebūna namuose, man tenka dirbti net šventinėmis dienomis arba vakarais. Trečiadienis buvo ne išimtis. Vežiau žmonių atiduotus baldus socialiai remtiniems asmenims“, – aiškino seniūnas.

Tiesa, Ž. Narmontas pripažino, kad tuo pačiu į automobilį įsimetė kelias šakas ir jas nuvežė į Kretingalėje esančią aikštelę, kad susmulkintų. Pasak jo, tai nebuvo šiukšlės.

Seniūnas pasipiktino, kad gyventojai puolė skleisti informaciją, kuri nėra patikrinta. „Niekas nemato, kada dirbu po darbo. Privežėme tada daug šaldytuvų, skalbimo mašinų vargstantiems žmonėms“, – sakė Ž. Narmontas.

Edita STARKOVAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių