Oficialu: Medicinos bankas nuo vasario taps Urbo banku

Po Nepriklausomybės atkūrimo įkurtas ir daugiau kaip tris dešimtmečius dirbantis Medicinos bankas keičia savo pavadinimą ir nuo vasario 1 dienos taps Urbo banku.

Naujasis banko pavadinimas paskelbtas sausio 29 dieną po įvykusio neeilinio akcininkų susirinkimo, apie pokyčius oficialiai informuota „Nasdaq“ birža bei investuotojai. Banko administracijos vadovas Marius Arlauskas teigia, kad naujas pavadinimas yra neatsiejama augimo strategijos dalis.

„Nuo pat veiklos pradžios buvome lietuviškas bankas, toks ir likome iki šių dienų. Mums svarbu išlaikyti nacionalinį identitetą, todėl pasirinkome Nidoje esančio Urbo kalno pavadinimą, ant kurio stovi Nidos švyturys ir atsiveria plati panorama. Esame patikimas finansinis partneris, susitelkęs į Lietuvos žmonių poreikius, tad norime, kad „Urbo“ simbolizuotų mūsų ambiciją, tikslo siekimą, aiškią kryptį ir įsiklausymą“, – tvirtina M. Arlauskas.

Naujo prekės ženklo strategiją, pavadinimą ir vizualinį identitetą bankas sukūrė bendradarbiaudamas su kūrybine agentūra „Milk“.

Pasak pašnekovo, Medicinos banko pavadinimas yra gerai žinomas finansiniame sektoriuje ir vartotojas sau net nekelia klausimo, kokia pavadinimo reikšmė. Vis dėlto, bankas nuo šiol renkasi ne sąsają su konkrečia sritimi, o universalesnį pavadinimą, kuris padės geriau atskleisti jo visapusiškumą.

Banko ilgalaikėje strategijoje numatytas nuoseklus augimas, paslaugų spektro plėtra, jų prieinamumo didinimas bei klientų patirties gerinimas. Ateityje planuojami nauji produktai, tarp kurių – mokėjimo kortelės ir kiti klientų aptarnavimo kokybę gerinantys sprendimai.

Medicinos bankas jau skelbė, kad iš savo pagrindinės būstinės Vilniuje, Pamėnkalnio g., kelsis į modernų verslo centrą „Artery“ Konstitucijos prospekte, kuriame savo būstines turi didžiausi šalies bankai bei kitos privataus bei viešojo sektoriaus institucijos. Pokyčiai laukia ir Kauno padalinio, kuris kol kas savo patalpų nekeis, tačiau čia taip pat pamažu dairosi alternatyvių, modernių nekilnojamojo turto variantų.

„Kol buvo svarstomi skirtingi Medicinos banko plėtros scenarijai, tarp kurių ir jo pardavimas, sąmoningai nesiėmėme atnaujinimo darbų.  Priėmus sprendimą plėtoti banko veiklą savo ir suburtos profesionalų komandos jėgomis, apsispręsta, kad „Urbo“ pavadinimas geriau ir tiksliau atspindės išlaikomą banko lietuviškumą ir mūsų ambicijas augti“, – pabrėžia Banko administracijos vadovas M. Arlauskas.

Bankas priklauso verslininkui Konstantinui Karosui.

Pranešimas spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių