Per Kalėdas artimuosius nustebinkite išmaniomis dovanomis: laukia neįtikėtini „Tele2“ pasiūlymai

Kalėdų laikotarpiu laimę teikia ne tik jaukios akimirkos su šeima, tačiau ir šypsenos artimųjų veiduose, kuomet jiems įteikiame jų trokštamas dovanas. Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ kviečia nebedelsti ir artimiausių žmonių šventines svajones pildyti jau dabar – jūsų laukia neįtikėtini kainų pasiūlymai.

Pasiruoškite Kalėdoms iš anksto – pasinaudokite „Tele2“ pasiūlymais ir sudarę 24 mėn. neribotų GB namų interneto planą, įsigykite norimus išmaniuosius įrenginius dar geresnėmis kainomis. Daugiau apie šiuos pasiūlymus galite sužinoti mobiliojo ryšio operatoriaus svetainėje www.tele2.lt.

Kompiuteriai kasdienai – pigiau

Šią žiemą namus aprūpinkite ne tik kalėdine nuotaika bei puošmenomis, bet ir kitais būtiniausiais šiuolaikiniais privalumais. Įsigydami „Tele2“ 5G namų interneto planą su neribotais GB (paslaugoms yra taikomos „Sąžiningo naudojimosi taisyklės)“, galite pasinaudoti ypač geromis kainomis nešiojamiesiems kompiuteriams, kurie gali tapti puikia dovana sau ar artimiesiems.

Vienas tokių – lengvas ir ergonomiškas nešiojamasis kompiuteris „Lenovo V15 G4 AMN“, kuris sveria vos 1,65 kg. Jis taip pat pasižymi 15,6 colių įstrižainės matiniu ekranu, puikiai tiksiančiu tiek darbui, tiek laisvalaikiui, taip pat greitai įkraunama baterija, kokybiška vaizdo bei garso sistema. Įsigyjant 5G namų interneto planą dvejiems metams už 21,90 Eur per mėnesį, šis įrenginys kainuos vos 429 Eur (ankstesnė kaina – 529 Eur).

Dar vienas puikus pasirinkimas – kompiuteris „HP Laptop 17-cp2011ny“. Tai universalus ir patikimas nešiojamasis kompiuteris, sukurtas kasdienėms užduotims atlikti, kurio 17,3 colių ekranas suteikia daug galimybių darbui ir pramogoms. Be to, kompiuteris aprūpintas galingu procesoriumi, todėl užtikrina sklandų kelių užduočių atlikimą vienu metu. Įsigyjant 5G namų interneto planą dvejiems metams už 21,90 Eur per mėnesį, šis įrenginys kainuos vos 599 Eur (ankstesnė kaina – 649 Eur).

Galingas kompiuteris už neįtikėtiną kainą

Už sumažintą kainą galite įsigyti ir ypač galingą nešiojamąjį kompiuterį, itin pamėgtą vaizdo žaidimų gerbėjų – „Lenovo LOQ 15IRH8“. Kaip ir prideda tikram žaidimams skirtam nešiojamam kompiuteriui, jis turi dedikuotą ir galingą „NVIDIA GeForce RTX 4050“ vaizdo plokštę su 6GB darbine atmintimi. Šis įrenginys patogus tuo, kad jame įmontuota pilno dydžio klaviatūra, turinti 4 zonų RGB apšvietimą, o baterija visiškai įkraunama vos per kiek daugiau nei valandą.

Jis sukurtas būtent žaidimams, tad veikia itin tyliai bei pasižymi aukšta vaizdo grafika. Įsigyjant 5G namų interneto planą dvejiems metams už 21,90 Eur per mėnesį, šis įrenginys kainuos vos 959 Eur (ankstesnė kaina – 1049 Eur).

Po eglute – laisvalaikiui skirti įrenginiai

Jei nenorite atsinaujinti kompiuterio, kalėdiniu laikotarpiu už gerą kainą galite įsigyti ir kitus įrenginius. Pavyzdžiui, televizorių „Samsung UE55AU7092UXXH“ su aukštos raiškos 55 colių įstrižainės ekranu, minimalistiniu dizainu ir puikia garso sistema. Įsigyjant 5G namų interneto planą dvejiems metams už 21,90 Eur per mėnesį, šis įrenginys kainuos 359 Eur (ankstesnė kaina – 449 Eur).

Dar viena puiki idėja – planšetinis kompiuteris laisvalaikiui. Kompaktiško dizaino „Samsung Tab A8“ pritaikytas optimaliai žiūrėti ir vertikalioje, ir horizontalioje padėtyse, tad leis mėgautis mėgstamu turiniu dideliame ir ryškiame 10,5“ colių ekrane, o įspūdį padės sustiprinti net keturi garsiakalbiai su „Dolby Atmos®“ erdviniu garsu. Be to, jame įmontuota itin talpi baterija, tad įrenginio ilgai nereikia įkrauti. Įsigyjant 5G namų interneto planą dvejiems metams už 21,90 Eur per mėnesį, šis įrenginys kainuos 199 Eur (ankstesnė kaina – 319 Eur).

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių