Su pasirinkimu ateina ir atsakomybė

Spalio 25 diena – vieniems tai eilinis sekmadienis, o man, Lietuvos Respublikos pilietei, – svarbi rinkimų diena, kuri nuspręs, kas ateinančius ketverius metus atstovaus ne tik rajonui, bet ir visai šaliai. Dažnai pamirštame, jog su laisve rinktis ateina ir atsakomybė – už save, kitus ir už valstybės ateitį.

Pirmasis rinkimų turas parodė, jog į rinkimus dar nėra žvelgiama pakankamai brandžiai – mūsų rajone balsavo per 44 proc. rinkėjų. Nepasiekėme net pusės. Ar labai mums turėtų rūpėti, kas ten, Vilniuje, Seime sėdės ir priims sprendimus? Manau, kad taip. Patys kuriame Lietuvą – tokią, kokioje būtų miela ir malonu gyventi, tad ir išrinkti politikai turi atspindėti mūsų vertybes. Visi šalies ateitį įsivaizduojame skirtingai, tačiau sutinkame, kad svarbu tobulėti. Tai ypač aktualu jaunimui, kuris, baigęs studijas, įsitrauks į darbo rinką, kurioje norės augti – tam svarbi stipri ekonomika. Ji atsiranda tik turint stabilią, aiškią viziją.

Manau, jog svarbu atlikti mūsų, kaip piliečių, pareigą ir eiti balsuoti. Juk tai galimybė įsitraukti į stiprios valstybės kūrimą. Tai – svarbus žingsnis geresnės Lietuvos ateities link. Ar išrinkti politikai sugebės kritiškai mąstyti ir priimti visuomenės gerovę atitinkančius sprendimus? Šį klausimą užduokite atiduodami balsą Seimo rinkimuose jau rytoj.

Gabrielė ČIUNKAITĖ

Jaunųjų korespondentų klubo narė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių