Švarino Vilhelmo kanalą ir rado nelegalų šiukšlyną

Daugiau nei pusšimtis bendrovės „Klaipėdos vanduo“ darbuotojų švarino III vandenvietės prieigas ir Vilhelmo kanalo pakrantę. Šiais metais bendrovės kolektyvas per dvi valandas išvalė daugiau nei 10 kilometrų teritorijos ir surinko bemaž toną šiukšlių.


Šia talka įmonė jau antrus metus prisijungė prie visame pasaulyje vykstančios švaros akcijos River Cleanup. „Anksčiau rasdavome daugiau šiukšlių, panašu, kad žvejai, poilsiautojai, traukiantys savaitgaliais prie Vilhelmo kanalo, tampa sąmoningesni“, – įspūdžiais dalijosi bendrovės „Klaipėdos vanduo“ darbuotojai.
Vilhelmo kanalo pakrantėje ir miške mėtėsi ne tik pramogautojų paliktos šiukšlės – plastikiniai buteliai, alkoholio skardinės, plastiko maišeliai, rūbai, padangos. Tačiau labiausiai nemaloniai nustebino atrastas nelegalus šiukšlynas, kuriame, regis, šiukšlės suvežtos iš statybvietės ir užverstos žemėmis, o šalia mėtėsi keli maišai putplasčio gabalų, kuriame panašu buvo auginami daržovių ar vaismedžių daigai. „Džiaugiuosi, kad kolektyvas noriai ir gausiai jungiasi į įvairias socialines akcijas. Pavasarį pasodino mišką Vėžaičių girininkijoje, o dabar prisijungė prie pasaulinės akcijos švarindami Vilhelmo kanalo pakrantę. Tai brandžios bendruomenės, kuriai rūpi gamta ir aplinka, kokioje augs mūsų vaikai ir anūkai, pavyzdys“, – sako bendrovės „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius Benitas Jonikas.


Pagal pranešimą spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių