2020 Liepos 08
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 25 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Santechnikas gyventojus paliko maudytis pamazgose

Netikėti gedimai buityje suerzina kiekvieną. Dar blogiau, kai kyla problemų dėl jų pašalinimo. Šįkart „Bangos“ redakcijai skųstasi dėl UAB „Gargždų būstas“ santechniko darbo.

Teko kviesti privatininką

Gargždų miesto gyventoja, gyvenanti Klaipėdos g. 32, gegužės 7 d. kreipėsi į „Gargždų būsto“ santechniką dėl minėtu adresu 2-ame aukšte, bendro naudojimosi vonioje, trūkusio vamzdyno. Gegužės 8 d. santechnikas atvyko, įvertino situaciją ir esą bambėdamas, kad reikia virinti, išėjo.

„Ir nebeatėjo. Gyventojai maudėsi pamazgose, taip ir nesulaukę daugiau „Gargždų būsto“, prižiūrinčio šį namą, santechniko. Žmonės buvo priversti išsikviesti privačiai kitą žmogų, kad sutvarkytų trūkusį vamzdį“, – rašoma redakcijai adresuotame laiške.

Gargždiškė taip pat išreiškė pasipiktinimą, kad lėšos, skirtos minėto namo laiptinei dažyti, yra renkamos nuo 2017 metų, kuomet buvo surinkti parašai dėl dažymo, tačiau jau 3 metai, kaip rezultato nėra.

Prioritetas – likviduoti avariją

UAB „Gargždų būstas“ direktorė Patricija Smailytė, paprašyta pakomentuoti šį atvejį, išaiškino skundą: „Gegužės 7 d. išties gautas pranešimas iš Klaipėdos g. 32 namo, informuota, kad 2-ame aukšte, vonioje, laša vanduo. Gegužės 8 d. santechnikas, nuvykęs į vietą ir apžiūrėjęs vamzdyną, pamatė, kad įtrūkęs trišakis – dėl to ir laša vanduo. Buvo duota užduotis jį pakeisti. Tuo pačiu laiku gautas pranešimas, kad Klaipėdos g. 30 name užsikišo magistralinis kanalizacijos tinklas ir pilnas rūsys fekalijų. Šią avariją reikėjo likviduoti nedelsiant. Likvidavus avariją į darbo pabaigą  santechnikas nuvyko atgal į Klaipėdos g. 32 namą užbaigti duotos užduoties, bet rado jau pakeistą trišakį.“

Anot P. Smailytės, santechnikas įspėtas, kad gyventojams būtina atidžiau paaiškinti apie gedimus ir planuojamus tolimesnius veiksmus,  kad būtų išvengta panašaus pobūdžio nesusipratimų.

Dėl laiptinės dažymo, anot P. Smailytės, situacija tokia, kad lėšos kaupiamos standartiškai iš gyventojų kas mėnesį renkant po 5 ct už kvadratinį metrą. „Kol surenkama pakankamai lėšų, užtrunka, nes juk būna ir skolininkų, vėluojančiųjų. „Birželio mėnesį planuojame susirinkimą, tad gyventojams bus suteikta informacija, kiek lėšų sukaupta, aiškinamasi, kokie konkretūs žmonių lūkesčiai ir pan.“, – užtikrino „Gargždų būsto“ direktorė.

Agnė ADOMAITĖ


Taip pat skaitykite:

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Gera, kur mes

Ką jau ką, o gražias…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook