Savaitgaliais šeimoms – diskgolfo varžybos

Gargžduose, Jaunimo parke, šeštadienį pradėjome kurti naujas Gargždų šeimų diskgolfo tradicijas gamtoje.
Naujokai, mėgėjai ir profesionalai, neišsigandę pirmojo žiemiško šaltuko, varžėsi linksmosiose šeimų ir dvejetų varžybose. Pirmąją vietą naujokų grupėje užėmė komanda, pasivadinusi „Broliukai“, kurioje berniukai žaidė kartu su savo seneliu (Ukrainos piliečiai Denys, Adreii, Anatolyj Vedeneev).


Patyrusiųjų grupėje pergalę šventė „Šefukų“ komanda, kurioje žaidė tėvas ir sūnus (Raimundas ir Ainius Kontrimai).
Dvejetų grupėje nugalėjo Laimonas Kondrotas ir Justas Norvilas, turintys per 1750 reitingo taškų, o grupėje iki 1750 taškų – visur dalyvaujantys ir niekada nepavargstantys ukrainiečiai Denys ir Andreii Vedeneev.
Esame labai dėkingi mūsų rėmėjams UAB „Gerduva“, kavinei „Minė“, UAB „Trys drakonai“, Klaipėdos rajono laikraščiui „Banga“, internetiniam portalui „Mano Gargždai“, kurie geranoriškai prisidėjo, kad varžybos būtų daug linksmesnės, o prizų fondas gausesnis.
Primename, kad Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centre veikia diskgolfo būrelis, kurį gali lankyti visi norintys vaikai ir paaugliai nuo 6 iki 18 metų.
Kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 10 val. Gargžduose vyksta Hcp varžybos, kuriose gali dalyvauti visi norintys.
Varžybų organizatoriai Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras ir Gargždų diskgolfo klubas labai džiaugiasi varžybų dalyvių entuziazmu aktyviai praleisti laiką gamtoje. Tikimės, kad tokios varžybos taps smagia, nauja šeimų tradicija žaisti drauge diskgolfą ir mėgautis buvimu drauge.


Simona STONKIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių