Linksmosios šeimų diskgolfo varžybos

Šeštadienį Gargždų Jaunimo parke pradėjome kurti naujas Gargždų gyventojų šeimų diskgolfo tradicijas gamtoje.

Naujokai, mėgėjai ir profesionalai, neišsigandę pirmojo žiemiško šaltuko, varžėsi linksmosiose Šeimų ir dvejetų varžybose. Pirmąją vietą naujokų grupėje užėmė komanda pasivadinusi „Broliukai“, kurie žaidė kartu su savo seneliu.(Denys, Adreii, Anatolyj Vedeneev ‒ Ukrainos piliečiai).

Patyrusių grupėje pergalę šventė komanda „Šefukai“, kurioje žaidė tėvas ir sūnus (Raimundas Kontrimas, Ainius Kontrimas). Dvejetų grupėje virš 1750 reitingo nugalėjo Laimonas Kondrotas ir Justas Norvilas, o grupėje iki 1750 visur dalyvaujantys ir niekada nepavargstantys Denys ir Andreii Vedeneev (ukrainiečiai).

Esame labai dėkingi mūsų rėmėjams UAB „Gerduva“, kavinė „Minė“, UAB „Trys drakonai“, Klaipėdos rajono laikraštis „Banga“ , internetinis portalas „Mano Gargždai“, kurie geranoriškai prisidėjo, kad varžybos būtų daug linksmesnės,o prizų fondas gausesnis.

Primename, kad Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centre veikia diskgolfo būrelis, kurį gali lankyti visi norintys vaikai ir paaugliai nuo 6 iki 18 metų.

Kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 10 val. Gargžduose vyksta Hcp varžybos, kuriose gali dalyvauti visi norintys.

Varžybų organizatoriai ‒ Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras ir Gargždų diskgolfo klubas, labai džiaugiasi  varžybų dalyvių entuziazmu aktyviai praleisti laiką gamtoje. Tikimės, kad tokios varžybos taps smagia, nauja šeimų tradicija, žaisti drauge diskgolfą ir mėgautis buvimu drauge.

Simona STONKIENĖ

Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro diskgolfo mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių