Utrių slidinėjimo trasa vėl atgijo

Ketvirtadienio pavakarę slidinėjimo mėgėjai Utriuose atidarė sezoną. Šiemet jau šeštasis, prasidėjęs anksčiau nei ankstesniais metais. Bilietų kainos nepasikeitė, nuolaidos vaikams ir senjorams tebėra. Koronaviruso plitimas įpareigoja laikytis saugumo reikalavimų.


Pernai dėl pandemijos slidinėjimo sezonas Utriuose prasidėjo žymiai vėliau ir truko tik tris savaites. Šiemet anksti sulaukėme žiemos – iškrito sniegas, spustelėjo šaltukas. Tačiau sinoptikai įspėjo apie permainingus orus. „Mūsų bendruomenės žmonės nusprendė, kad reikia pradėti slidinėjimo sezoną, nes vos tik atšalo, pasnigo, žiemos sporto entuziastai pradėjo apie tai teirautis. Nesvarbu, ar ilgai bus palankus oras, bet žmonėms suteiksime malonumo“, – dėstė Lapių bendruomenės pirmininkė Laima Karbauskienė, administruojanti Utrių kalno slidinėjimo trasas.
Taigi jau nuo sekmadienio vakaro speciali technika intensyviai gamino sniegą, kad galėtų įrengti slidinėjimo trasas (būtinai pasirūpinkite ir slidinėjimo apranga). Visą savaitę nesitraukė šaltis – pavyko pasiruošti. Ketvirtadienio pavakarę buvo atidaryta pradedančiųjų ir pagrindinė trasos, o savaitgalį veiks ir trečioji.


„Bilietus platiname internetu, kad būtų saugiau, galėtume reguliuoti žmonių srautus“, – kalbėjo L. Karbauskienė.
Šiemet atidaryta atnaujinta kavinė – jaukioje aplinkoje galima išgerti kavos, arbatos. Veikia slidžių nuomos punktas. Utrių slidinėjimo trasos savaitgalį kviečia nuo 10 val. iki 22 val.
Šį sezoną kainos nepasikeitė: už 2 val. – 10 eurų, bet vaikams iki 6 metų ir senjorams – pusė kainos.

Virginija AUKŠTUOLYTĖ
„Bangos“ archyvo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių