Klasikinių „Opel“ modelių susitikimas Klaipėdoje

Vis dar laikote kaime senelio „Opel Ascona“, ant kurio galinės sėdynės prabėgo jūsų vaikystė? O gal nuo jaunystės dienų seniai užmirštame garaže dulka „Opel Manta“ arba „Calibra“? Tai puiki proga nuo jų nupūsti dulkes, pripūsti padangas ir parodyti, kad dar ne visi Lietuvoje važinėję „Opel“ automobiliai dingo iš gatvių. Rugsėjo 10 d. jie visi laukiami senųjų „Opel“ modelių susitikime oficialaus „Opel“ atstovo Lietuvoje „Armi“ salone Klaipėdoje.

Tai jau trečiasis „Opel“ automobilių, kurių modelių gamyba pradėta iki 1994 metų susitikimas Lietuvoje. Pirmasis įvyko dar 2018 m. ir sutraukė beveik 50 automobilių iš visos Lietuvos. Sėkmingai pakartojus suvažiavimą 2021 m. nutarta trečiąjį surengti jau pajūryje. Ankščiau valdę Vokietijos autobanus, o po Nepriklausomybės atgavimo jie sėkmingai užvaldė Lietuvos kelius. Dabar šių opelių, kurių buvo pilni kiemai 90-aiasiais, likę vos keletas, bet jie prisimenami su nostalgija ir turi savo ilgametę istoriją. Susitikimo metu galėsite pamatyti legendines „Ascona“ ir „Kadett“, visų kaimynų turėtą „Opel Rekord“, kažkada buvusius svajone „Monza“ ir „Senator“ bei kitus legendinius modelius. Taip pat renginyje planuoja dalyvauti ir kolegos iš kaimyninės Latvijos, kurie atsiveš patobulintus Irmscher dizaino studijos opelius.

Susitikime renginio dalyviai bus apdovanoti trijose kategorijose: seniausias parodos automobilis, geriausiai išlaikytas/restauruotas automobilis ir įdomiausias/perdarytas automobilis. Taip pat renginio metu bus galima „Armi“ salone apžiūrėti naujausius „Opel“ gamos modelius ir juos išbandyti.

Nesvarbu, ką patys vairuojate, ar „Opel Ascona“, ar „Opel Senator“ – renginyje laukiami visi Opel modeliai, kurių gamyba vyko iki 1994 metų („Calibra“, „Tigra“, „Astra F“, „Vectra A“, „Omega B“, „Frontera“ irgi laukiamos). Nepriklausomai nuo automobilio stovio kviečiami visi, kurie turi sentimentų šiai vokiškai markei. Dalyvavimas nemokamas.

Jeigu turite pasislėpę seną opelį, ar vis dar turite jų dalių iš senų laikų, tai kviečiame prisijungti prie „senų opelistų“ bendruomenės facebook’e įvedus į paiešką „Opel Retro Lithuania“.

Rugsėjo 10 d., šeštadienį, 12.00–16.00 val. susitinkame UAB „Armi servisas“, Šilutės pl. 5B, Klaipėda.

Asociacijos „Garažo raktai“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių