Plaukimas baidarėmis Aukštaitijoje

Aukštaitija yra regionas, apie kurio gamtos grožį, ežerų ir upių įspūdingumą būtų galima pasakoti be galo daug. Kiekvieną vasarą čia atvyksta daugybė keliautojų, ypač iš netoliese esančio Vilniaus. Vienas didžiausių privalumų keliaujant po rytų Aukštaitiją yra turėti baidarę, kadangi su ja atsiskleis visas grožis ir pamatyti galėsite žymiai daugiau, nei keliaudami pėsčiomis. Juk Aukštaitija – tai upių ir ežerų kraštas, tad kaip jį geriau ištyrinėti, negu kad plaukiant upėmis?

Toliau skaitydami sužinosite apie plaukimo baidarėmis galimybės Aukštaitijoje. Jūsų laukia daug nuostabių maršrutų – vienos dienos, arba ilgesnių, su nakvyne, skirtingomis Aukštaitijos upių bei ežerų trasomis.

Išbandykite skirtingo sudėtingumo baidarių kelius upėmis

Plaukimas baidarėmis gali būti puiki pramoga ir aktyvus laisvalaikio leidimo būdas tiek naujokams, tiek pažengusiems. Upių trasos labai nevienodos – vienos iš jų tiesesnės, ramios srovės, todėl plaukti ne taip sudėtinga. Kitos – labai vingiuoja, turi daug staigių posūkių, kliūčių, todėl tinka nebijantiems sušlapti ir patirti daugiau nuotykių.

Nevienoda ir kelionės trukmė – norintys lengvo plaukimo be nakvynės, galės puikiai įveikti distanciją vos per kelias valandas. Ir priešingai – tie, kurie ieško daugiausiai nuotykių ir nori praleisti kuo daugiau laiko gamtos glėbyje, galės išbandyti ilgus, kelių dienų maršrutus su ne viena nakvyne.

Viskas ką Jums tereikia padaryti – tai išsirinkti norimą maršrutą ir pasiruošti kelionei pasiimant su savimi būtiniausius asmeninius daiktus, maistą, užkandžius. Visu kitu pasirūpins baidarių nuomos specialistai suteikdami Jums patikimą plaukimo priemonę ir pristatydami į reikiamą tašką bei atgal iki tos vietos, kur paliksite automobilį.

Nuostabus poilsis gamtoje

Plaukiant pasirinktais maršrutais, yra numatytos sustojimo poilsiui vietos, kuriose galėsite patirti tikrą gamtos ramybę. Jeigu maršrutas ilgesnis, tose vietose galima ir pernakvoti. Tai specialios nakvynės vietos – kempingai, kuriose galėsite pasistatyti savo palapinę ir susikurti laužą, arba kiek brangesni nakvynės namukai su didesniu komfortu.

Užteks sėdėti namuose! Griebkite savo šeimą, draugų kompaniją, kolegas ir pasinerkite į nuostabų nuotykių sūkurį, kuris leis visai kitaip pažvelgti į kasdienybę.

Daugiau apie keliones baidarėmis Aukštaitijoje sužinosite: https://superbaidares.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių