Dovana jauniesiems doviliškiams tenisininkams

Dovilų pagrindinė mokykla, kurioje mokiniai pamėgę stalo tenisą ir garsėja aukštais šio sporto rezultatais, sulaukė dovanos. Dar vienas teniso stalas – galimybė sportuoti didesniam skaičiui moksleivių.

J. Dumašius teniso stalą ir dvi raketes perdavė Dovilų pagrindinės mokyklos direktoriui A. Grimaliui, dalyvaujant seniūnei Nijolei Ilginienei.

Doviliškiai moksleiviai pamėgę stalo tenisą, yra pasiekę džiugių rezultatų ne tik rajone. Dovilų pagrindinėje mokykloje yra Sporto centro teniso skyrius, bet didžiuma šios sporto šakos entuziastų – jos ugdytiniai. Mokinius įkvepiantis jaunas kūno kultūros mokytojas Tomas Kojelis su jais dalyvauja įvairiose varžybose, Lietuvos teniso čempionate. Jis organizuoja varžybas, turnyrus ne tik jauniesiems tenisininkams, bet ir suaugusiesiems.

Jaunųjų doviliškių šios sporto šakos pasiekimai Ritos ir Jono Dumašių šeimą paskatino padovanoti jiems teniso stalą ir dvi raketes. „Mes jų turime nemažai, bet dabar dar daugiau mokinių galės žaisti stalo tenisą“, – patenkintas kalbėjo Dovilų pagrindinės mokyklos direktorius Arūnas Grimalis.

Asta GUSTIENĖ

Asmeninio archyvo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių