Gerų žodžių niekada nebūna per daug

Klaipėdos rajono Dituvos pagrindinėje mokykloje nuvilnijo nuaidėjo padėkos renginio „Kuriame atostogų pasaką“ paskutiniai akordai. Atostogų pasaka jau sukurta!
Džiaugiamės, kad šventėje dalyvavo gausus būrys tėvelių, broliukų ir sesučių, senelių ir močiučių, dėdžių ir tetų bei garbių svečių: Klaipėdos rajono savivaldybės vicemerė Violeta Riaukienė, Priekulės Šv. Antano Paduviečio parapijos klebonas Viktoras Ačas, Klaipėdos Rotary klubo „Maris“ pirmasis prezidentas Valdemaras Vaičekauskas. Esame laimingi ir dėkingi visiems svečiams už parodytą dėmesį, o Klaipėdos Rotary klubo „Maris“ prezidentui Aleksui Bagdonavičiui ir Broliams už reikšmingą finansinę paramą.
Nominuoti buvo geriausiai mokyklą lankantys, pažangiausieji, padarę pažangą ir garsinantys mokyklos vardą mokiniai. Išrinkta „Šauniausia pradinė klasė 2023“ – antrus metus iš eilės 4 kl. (mokytoja Sigita Jucienė) ir „Šauniausia klasė 2023“ – 10 kl. (auklėtoja Ilona Bagdonavičienė). „Metų šauniausias pradinukas 2023“ – Mantė Motužytė (3 kl., mokytoja Ilona Spyčienė), o „Metų šauniausias mokinys 2023“ – Gabija Radavičiūtė (10 kl.) antrą kartą. Visi nominantai buvo apdovanoti padėkos raštais, mokyklos vardiniais – reprezentaciniais rašikliais, saldžiomis plytelėmis ir kelialapiu į literatūros lopšį, Anykščius. O pačios šauniausios gavo dar ir prekybos centro „Akropolis“ dovanų korteles. Gražią atostogų pasaką kurti padėjo karalius – lietuvių k. mokytojas Aleksas, karaliaus juokdarys – Tomas (7 kl.), karalaitė – Gabija (10 kl.), princesė ir Eglė žalčių karalienė – Gintarė (9 kl.), Žilvinas – Neilas (9 kl.), Raudonkepuraitė – Ramunė (8 kl.).
Širdingai dėkojame žaviems mokyklos šokėjėliams ir juos ruošusiai šokių mokytojai Daliai, taip pat balsingiesiems dainorėliams ir instrumentalistams Amandai (6 kl.), aštuntokams Lukui, Rokui, Džiugui ir juos ruošusiai muzikos mokytojai Živilei bei šventę praturtinusiai fleitos garsais Ievai Slatkevičiūtei (3 kl.). Nuoširdus ačiū 4 kl. tėveliams už prasmingus, labai gražius padėkos žodžius ir visiems mokyklos bendruomenės nariams, padėjusiems ir prisidėjusiems, kad renginys taptų švente. Už pagautas ir sustabdytas akimirkas esame labai dėkingi Aušrai Ružauskienei.


Renata PADEGINSKIENĖ
Direktorės pavaduotoja ugdymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių