Kretingalės mokiniai piešė Gyvybės medį

Gedulo ir vilties dieną, minint 80-ąsias pirmųjų trėmimų į Sibirą ir kitas atšiaurias vietoves metines, LPKTS Klaipėdos rajono filialo tremtinius pasiekė Kretingalės pagrindinės mokyklos mokinių atvirukai.

Pradinių ir 5–7 klasių mokiniai aktyviai prisidėjo prie pilietinės iniciatyvos ,,Gyvybės medis“, kūrė atvirukus su Gyvybės medžio simboliu, rašė palinkėjimus buvusiems tremtiniams ir politiniams kaliniams. Birželio 14-osios rytą Gargžduose susirinkus paminėti pirmųjų trėmimų metines, jiems buvo perduoti mokinių atvirukai.

Štai ko kretingališkiai vaikai linkėjo buvusiems tremtiniams ir politiniams kaliniams: „Lai šis simbolinis Gyvybės medis Jums primena Jūsų stiprybę, drąsą ir tikėjimą. Linkiu Jums sveikatos ir stiprybės“ (Mantvydas, 5 kl.); „Jums pavyko įveikti visus sunkumus Sibire. Linkime linksmo ir gero gyvenimo po to, ką Jums teko patirti Sibire“ (Armandas ir Eimantas, 3 kl.); „Ačiū Jums! Kad esate čia ir pasakojate mums savo išgyvenimus, kančias, istorijas ir patirtus sunkumus būnant tremtiniais. Ačiū, ačiū ir dar kartelį ačiū! Ir toliau linkiu Jums kovoti su neteisybe ir niekada nepasiduoti!“ (Emilija, 7 kl.).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių