Tai buvo tik mokymai

Asociatyvi nuotr.

Darganotą vieno ketvirtadienio rytą per Judrėnus prakaukė gaisrinė ir pasuko į mokyklą. Čia ugnies nesimatė, bet ne vienas skubėjo prie mokyklos, kur buvo surengtos priešgaisrinės pratybos.


Suskambus skambučiui, mokytojas paaiškino, kas vyksta ir kur turime eiti. Apsirengę pasukome į mokyklos kiemelį, kur sukiojosi gaisrininkai. Vieni vėdino patalpas, kiti tempė žarnas gaisrui gesinti. Visi buvome ramūs, žinojome, kad čia tik mokymai.
Gargždų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Tomas Taučius paaiškino, kam reikalingos pratybos ir kaip elgtis gaisro atveju. Klaipėdos rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Stanislovas Virbauskas pasakojo, kad patekus į gaisro židinį reikia šliaužti pažeme, nes dūmai, kylantys į viršų, gali uždusinti.
Vyriausiasis specialistas Robertas Jonelis pakvietė apžiūrėti gaisrinės mašinos. Smalsuoliai net užsiropštė ant gaisrinės stogo ir žvelgė tarsi iš balkono. Krapnojo ramus lietutis, kuris irgi klausėsi įsakmių gaisrininkų pamokymų. Kaip gerai, kad čia tik mokymai!


Milana TERLECKYTĖ
Septintos klasės mokinė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių