Gargžduose – konkursas „Gamtos mozaika“

Visuomenėje daug diskutuojama apie gamtos mokslų svarbą mūsų šalies ateičiai – teigiama, kad mokiniai nesidomi gamtos dalykais, o tikslieji mokslai nepelnytai nustumiami į šalį kaip neįdomūs bei nepatrauklūs mokiniams. O gal vis tik yra ne taip?

Gegužės 2 d. šešios Klaipėdos rajono 8–9 klasių komandos susirinko į gamtos mokslų konkursą „Gamtos mozaika“ Gargždų „Vaivorykštės” gimnazijoje. Šių metų konkurso tema – „Spalvos“. Šių metų konkursą organizavo chemijos mokytoja Jurgita Gerulskienė ir fizikos mokytoja Ilona Tulabienė, o joms talkino visa gamtos mokslų mokytojų komanda.  Mokiniai atlikdami užduotis stengėsi į spalvas pažvelgti chemiko, fiziko, dailininko ir biologo akimis, laboratorijoje  atliko įvairias praktines užduotis, pasitikrino savo teorines žinias.

Sėkmė šiemet lydėjo Priekulės I.Simonaitytės gimnazijos komandą, tik puse taško nuo jų atsiliko „Vaivorykštės“ gimnazistai, trečioji prizinė vieta atiteko „Kranto“ aštuntokams. Visi mokiniai bei juos ruošę mokytojai apdovanoti padėkomis, o prizininkai – diplomais.

Labai džiaugiamės, kad renginys tampa tradicija ir vis daugiau mokinių domisi STEAM veiklomis mūsų rajone. Iki kitų metų!

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos fizikos mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių