„Minijos“ teritoriją gražins dovanotos gėlės

Asociatyvi nuotr.

Apie žydintį miestą, išpuoselėtas erdves svajoja visi, tad neatsitiktinai Gargždų „Minijos“ progimnazijos pirmokai kartu su Gargždų miesto seniūnija spalio 9–25 dienomis kviečia progimnazijai paaukoti gėlių svogūnėlių – krokų, narcizų, tulpių.
Akcijos „Padovanok gėlę“ tikslas – išpuošti gėlėmis būtent Gargždų „Minijos“ progimnazijos teritoriją. Siekiant skatinti savanorystę jau nuo mažų dienų surinktus gėlių svogūnėlius spalio pabaigoje sodins patys pradinukai, padedami mokytojų, tėvelių ir Gargždų miesto seniūnijos darbuotojų, kurie ir supažindins mažuosius gamtos puoselėtojus, kaip tinkamai pasodinti gėlės svogūnėlį, kad šis prigytų, o pavasarį žiedai džiugintų praeivių akis.
Gargždų „Minijos“ progimnazijos teritorijoje šiemet atsirado ir kupolai, ir daugiafunkcis sporto aikštynas, dabar norima, kad teritorija būtų ne tik funkcionali, bet ir išsiskirtų estetiškumu, daugiamečių gėlių žiedais.
Vaikai, besimokantys pradinėse klasėse, gėlių svogūnėlius gali atiduoti klasių vadovėms, o aukštesnių klasių mokiniai svogūnėlius galės palikti tam specialiai prie įėjimo pastatytoje dėžėje. Sodins gėlių svogūnėlius tik pradinių klasių mokiniai, tačiau aukoti raginami visi.

Agnė ADOMAITĖ
Asociatyvi nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių