Veiviržėniškiams abiturientams linkėta išlikti pilietiškiems

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos abiturientai su pedagogais ir gimnazijos vadovais.

Tapo tradicija sakralioje vietoje, Veiviržėnų Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje, Jurgio Šaulio gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatus.

Iškilmėse Savivaldybės padėka už pilietines, visuomenines, dalykines veiklas, krašto garsinimą įteikta abiturientei A. Žvirblytei.


Iškilmėse kalbėjęs klebonas kun. Vidmantas Gricius sakė, kad pamaldos čia – tarsi padėka už malones. „Jas patyrėte gimnazijoje, o stovint pasirinkimų kryžkelėje katalikų išsigelbėjimas yra pasitikėjimas Dievu. Nebijokite įgyvendinti savo misijos žemėje, svajokite – kai svajoja, žmogus yra didis, kuomet svajonės išsipildo, žmogus – laimingas“, – linkėjo abiturientams kunigas.


Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas sveikindamas abiturientus prisiminė ir savo paskutinę nerūpestingą mokyklinę vasarą, jis kvietė jaunimą baigus studijas sugrįžti dirbti į Klaipėdos rajoną, pagal rodiklius esantį geriausia vieta gyventi Lietuvoje. Iškilmėse Savivaldybės padėka už pilietines, visuomenines, dalykines veiklas, krašto garsinimą įteikta abiturientei Austėjai Žvirblytei. Vicemerė Violeta Riaukienė džiaugėsi, kad jauniems žmonėms prasideda naujas gyvenimo etapas – jie išeina kurti Lietuvos ir pasaulio. Auklėtoja Irena Žemgulienė buvusiems mokiniams priminė, jog vakar diena yra istorija, rytojus – paslaptis, o šiandiena – dovana, kurią reikia išpakuoti ir džiaugtis. „Brandos atestatai yra 12 metų kryptingo darbo rezultatas, bet svarbiausia, kad išeinate gerais žmonėmis, tad sėkmės jums, mieli mūsų vaikai“, – kalbėjo Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos direktorė Laima Navickienė. Direktorės pavaduotojas ugdymui Karolis Pugačiauskas prisimindamas, kaip jo akyse užaugo šie abiturientai, išsakė linkėjimą, kad jie išliktų pilietiški ir humaniški.
Klaipėdos rajono amatų centro direktorė Valė Krauleidienė ir muziejininkė Valdonija Karaliūnienė už ilgalaikius pasiekimus etnokultūros veiklose ir įvairiuose projektuose apdovanojo abiturientus Aistę Lygnugarytę, Kostą Papievį, Mindaugą Puplesį.
Renginyje skambėjo buvusios mokinės Nedos Gaudutytės atliekami kūriniai.


Arūnas MIKALAUSKAS
Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos istorijos mokytojas
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių