Jurgio Šaulio gimnazija – Tūkstantmečio programos kelyje

Prie signataro Jurgio Šaulio Veiviržėnų gimnazijos rugsėjo pirmąją tarsi jūra vilnijo vaikai ir suaugusieji, skambėjo šventės moderatorės, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Irenos Juciuvienės įžanginiai žodžiai.


Naujų mokslo metų proga direktorės pavaduotojas Karolis Pugačiauskas pasidžiaugė, jog gimnazija pasitinka pasikeitusi, atsinaujinusiomis klasėmis ir kitomis ugdymo erdvėmis.
Veiviržėnų Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje vietos gimnazijos bendruomenę klebonas kun. Vidmantas Gricius kviečia padėkoti Viešpačiui už vasaros džiaugsmus ir prašyti palaiminimo. Dvasininko palinkėjimas mokytojams tarsi koreliuoja su ŠMM deklaracija – tapti supratimo, atjautos šaltiniu kiekvienam mokiniui, ypač stokojančiam dėmesio, meilės, atidos.
Iš tikybos mokytojos Juditos Klimienės ir gimnazijos direktorės Laimos Navickienės rankų kunigui buvo perduotas širdies akmuo – dovana bažnyčiai tarsi stiprios bendruomenės bendrystės simbolis. Bažnyčioje skambėjo muzikos mokytojos Renatos Girdvainytės atliekamas kūrinys.
Šiuo metu gimnazija su 305 mokiniais įžengė į naują etapą – su atnaujintomis programomis dalyvauja Tūkstantmečio mokyklos projekte, tęsia ukrainiečių vaikų mokymą ir integraciją bei atvirą bendravimą. Į visiškai sukomplektuotą pedagogų kolektyvą jungiasi chemijos, matematikos ir informatikos mokytojos Rūta ir Kristina.
Gimnazijos Judrėnų Stepono Dariaus skyriuje rajono Savivaldybės pastangomis sudaryta galimybė arti namų mokytis penktokams, be to, mokysis pradinukai, keletas aukštesnių klasių, veiks ikimokyklinė grupė. Džiugios šventinės nuotaikos ir kituose gimnazijos skyriuose – Veiviržėnų darželyje, Pašlūžmio ir Pėžaičių, kur ugdomi ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai.

Arūnas MIKALAUSKAS
Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos istorijos mokytojas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių