Gargždus garsinanti šeima idėjų šventėms kupina

Lietuvos šeimos ikona – taip Henrikos ir Ernesto SIREIKIŲ šeimą viename televizijos projekte pavadino operos solistė Ieva Prudnikovaitė. Klaipėdos rajone apsigyvenusi šeima pasivadino „Osom renginiai“ vardu ir Gargždus garsina įvairiose televizijos laidose, taip pat gerą nuotaiką savo dainomis, muzika, vedimu kuria privačiose šventėse – gimtadieniuose, susibūrimuose, vestuvėse ir pan.


Iš Olandijos – prie Minijos
– Henrika, papasakokite apie savo šeimą – prisistatykite tiems, kurie dar Jūsų nepažįsta.
– Su vyru auginame du vaikus – devynmetę Santą ir septynmetį Oskarą. Septynerius metus esame gyvenę Olandijoje, o grįžę į Lietuvą nusipirkome sklypą prie Minijos kranto ir pasistatėme namą čia. Vaikystėje gyvenome Klaipėdoje, tačiau norėjome gamtos, savo kiemo, privatumo, o gražus Gargždų miestas visai arti Klaipėdos, todėl jau beveik septyneri metai save vadiname gargždiškiais.
Abu su vyru turime muzikos pedagogikos ir renginių vadybos aukštuosius diplomus, tačiau geriausia veikla, kuri susikūrė intuityviai iš mūsų šeimos pajautimo, yra renginių vedimas (emocijos kūrimas), organizavimas, didžėjavimo ir kitos paslaugos ir, be abejonės, dainavimas.
– Kaip gimė Jūsų pavadinimas „Osom“?
– Jį sufleravo mūsų mažylis Oskaras, vis kartodamas tą žodį keliasdešimt kartų per dieną, tada ir supratome, jog turime vadintis būtent „Osom renginiai“ ir visada stengiamės pateisinti šį pavadinimą – dirbame iš visos širdies, o žmonės tai jaučia, kas yra geriausia dovana mums.


Filmuojasi televizijoje
– Televizijos žiūrovai Jus labiausiai įsiminė iš projekto „Lietuvos balsas. Kartos“. Priminkite, kaip Jums sekėsi, ar projektas pateisino lūkesčius?
– Visi trys su dukra nuėjome iki pusfinalio, buvo nuostabiai geras laikas ir patirtis su „Elitaz“ komanda. Sūnus Oskaras po truputį irgi pradeda dainuoti, pajuto, jog liko vienintelis, kuris to dar nedaro. Tiesa, Santa dalyvauja jau ne pirmą kartą „Lietuvos balse“. Kai jai buvo 6 metai, mažoji drąsuolė išbandė savo jėgas didžiausioje Lietuvos scenoje ir nepaliko abejingų. Jos charizma, drąsa ir žavesys pakerėjo. Visai neseniai buvome pakviesti ir į laidą „Kvieskite daktarą“, kur mums taip pat gerai sekėsi, pasitvirtino mūsų įžvalgos, kad neprastai nusimanome apie mediciną ir ligas. Manau, išvysite mus per televiziją dar ne kartą, mums gera dalintis meile, šiluma ir nuoširdžios bei charizmatiškos šeimos pavyzdžiu.
– Renginių sritis buvo viena iš labiausiai paveiktų karantino, pandemijos. Ar žmonės dabar nori atsigriebti už prarastą laiką, drąsiai švenčia, mini įvairias sukaktis, progas?
– Žinoma, karantinas smogė visiems, tačiau dabar vėl galime visi būti ramesni ir tikrai jaučiama, kad žmonės nori švęsti, nori susitikti, pasibūti, pasimėgauti gyvenimu. Galbūt pastebėjimas tik toks, jog tai daro mažesnėmis grupelėmis.


Siūlo dovanoti patirtis
– Koks Jūsų atliekamų kūrinių repertuaras?
– Kadangi patirties sukaupta nemažai, stiliai, žanrai – patys įvairiausi. Nuo klasikos, estrados, populiariosios muzikos iki roko. Atsižvelgiame į užsakovų pageidavimus, esame gana lankstūs.
– Kartu esate ir darbe, ir namuose. Ar dėl bendros veiklos nenukenčia tarpusavio santykiai?
– Esame šeima, mylinti vienas kitą. Taip, visko pasitaiko kaip ir visur, būna ir pasiginčijame, būna ir nuomonės nesutampa, tačiau tai normalu. Tik spręsdami problemas tobulėjame.
– Jūsų palinkėjimas Gargždams ir gargždiškiams miesto gimtadienio proga?
– Kaip mes sakome, nieko nepasiimsime išeidami iš čia, tik prisiminimus, patyrimus, tai, ką išgyvenome savo vidumi, todėl kurkime kuo daugiau gražių atsiminimų, akimirkų, mylėkime gyvenimą, džiaukimės kiekviena diena ir atminkime – kuo daugiau gėrio duosime, tuo daugiau jo gausime atgal – taip veikia Visatos dėsniai. Pati šiuo metu aktyviai gilinuosi į psichologiją, koučingą.
Ir žinote ką… pabandykime šiandien savo miesto gimtadienio proga sugalvoti norą, kuris padarytų mūsų rytojų gražesnį ir, gargždiškiai, užpūskime gimtadienio šventės žvakutę kartu!

Agnė ADOMAITĖ
Asm. albumo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių