Gerbiami Gargždai,

Spausdiname abiturientų rašinių konkurso „Laiškas Gargždams“, kurį inicijavo Gargždų bendruomenė, dar vienos dalyvės rašinį.

Gerbiami Gargždai,

tiek metų jau sulaukėte, o Jūs, mielas mieste, savo grožiu vis akinate mane. Tas neapsakomas Jūsų gamtos žavesys ir kultūra stebina visus. Esate man labai brangus miestas, čia praleidau visą savo vaikystę ir galiu tuo didžiuotis. Kartu man pripildėte pilnas kišenes žinių bei patirties ir už tai esu Jums labai dėkinga.
Jus matau kaip ramybę spinduliuojančią, orią, savimi pasitikinčia bei savo istorija žavinčią asmenybę. Turtas, kurį turite, yra brangus kiekvienam Jūsų miesto gyventojui. Jūs nuolatos keičiatės ir šie pokyčiai suteikia gyvybingumo bei šviesos. Taip pat čia užaugo daug žmonių, kurie būdami Jūsų dalimi, mane išmokė daugiau nei bet kokia knyga. Kalbu apie jų žmogiškumą, kurį juose išugdėte. Jei atvirai, suteikiate galimybę jaustis saugiu ir savimi pasitikinčiu žmogumi. Turite viską, kas paprastiems miesto gyventojams yra būtina: prekybos centrus, ligoninę, įvairiausias paslaugas, kurios prisideda prie visavertiško gyvenimo, bei vietas, kur žmonės gali linksmai praleisti laiką su savo draugais ir artimais žmonėmis. Taigi, manau, jog Jūs visada sukeliate nuostabą bei džiaugsmą.
Norėčiau, kad po kelerių metų Jūs ir toliau būtumėt toks pats svarbus ir visada stebinantis savo grožiu miestas. Jums daugiau nieko nereikia, nes turite viską, kas tenkina gargždiškius. Svarbiausia, nepamirškite savo gyventojų ir stenkitės, kad žmonės, gyvenantys čia, galėtų didžiuotis ir skleisti gerus žodžius apie Jus. Gimtasis mieste, ateityje aš Jus norėčiau matyti vis gražėjantį ir bręstantį, besiplečiantį ir žavintį savo autentiškumu kiekvieną čia atvykusį. Tikiuosi, kad išliksite vieta, kurioje bus gera gyventi. Tad nenustokite tobulėti ir būti kiekvieno čia gyvenančio žmogaus kelrode žvaigžde.
Gargždai, Jūs – jaunųjų talentų miestas. Norėčiau palinkėti, kad ir toliau išliktumėt kiekvieno iš mūsų širdyse bei išugdytumėte kuo daugiau protingų ir kūrybingų žmonių, kurie galės Jus garsinti. Taip pat kad skleistumėte mums šviesą ir išliktumėte vieta, kurioje mokytis, kurti ir dirbti būtų gera. Su gimtadieniu! Šviesios ateities, mano mielas gimtasis mieste!


Pagarbiai
Gabrielė Lankutytė,
Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos abiturientė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių