Gribžinių bendruomenei rūpi saugumas keliuose

„Pėstieji, eidami ne užmiestyje, atšvaitą turi prisitvirtinti taip, kad jis būtų matomas ir automobilių žibintai galėtų jį apšviesti“, – susitikime gribžiniškiams priminė bendruomenės pareigūnė A. Zbarauskienė. Gribžinių bendruomenės pirmininkė M. Kiaulakienė džiaugėsi, kad bendruomenės nariai aktyviai domisi eismo saugumo klausimais.

Gribžinių bendruomenė Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“ dalyvauja nuo 2015 metų. Šiemet mus lydėjo karantinas, tad svarstėme, ar dalyvauti, bet visgi nutarėme tęsti tradiciją.

Konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse 2020–2021“ tikslas – šviesti bendruomenių narius saugaus eismo klausimais siekiant mažinti keliuose nukentėjusių žmonių skaičių.

Lietuvos automobilių kelių direkcija trečiąjį spalio ketvirtadienį paskelbė Atšvaitų diena. Šią dieną visuomenė raginama atkreipti dėmesį į padažnėjusius eismo įvykius tamsiuoju paros metu ir nepamiršti dėvėti atšvaitų. Tad Gribžinių bendruomenės nariai spalio 15 dieną rinkosi į renginį, kuriame dalyvavo ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Asta Zbarauskienė. Ji priminė bendruomenės nariams kelyje elgtis saugiai ir atsakingai, dar kartą paaiškino, kaip segėti atšvaitus. Ypač naudinga ši informacija buvo jaunimui. Renginio dalyviams buvo padovanota atšvaitų, mažiesiems – liemenių su atšvaitais.

Milda KIAULAKIENĖ

Gribžinių bendruomenės pirmininkė

A. VALAIČIO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių