Judrėniškius traukia jaukūs kultūros namai
Veivižėnų kultūros centro Judrėnų skyriaus jaukūs kultūros namai – ne tik judrėniškių susibūrimo vieta. Į tradicinius renginius gausiai susirenka svečių. Čia vyksta ir valstybinių švenčių minėjimai, edukaciniai užsiėmimai.
V. Budvytienė: „Judrėniškiams reikia susibūrimų. Vasarį sulauksime dainininkės Juditos Leitaitės, Kovo 8-ąją vyks edukacinis užsiėmimas moterims apie grožio puoselėjimą.“
Judrėniškiai dar nepamiršo Sausio 13-ąją kultūros namuose surengtos viktorinos „Laisvės kelias“. Savo žinias apie didvyriškumą ginant savo šalies laisvę sudėtingu istoriniu laikotarpiu pasitikrino ir Judrėnų jaunimas, ir vidurinioji karta, ir senjorai. Nugalėjo pastarųjų komanda: Jadvyga Rupšienė, Jadvyga Rėbždienė, Irena Šerpetauskienė, Zita Nymič, Danutė Klumbienė. „Komanda laimėjo Veiviržėnų kultūros centro įsteigtą kelionę į „Minijos“ kino teatrą, pasirinktą filmą“, – sakė Judrėnų skyriaus renginių organizatorė Vilija Budvytienė.
Dabar ruošiamasi Vasario 16-osios minėjimui: vyks iškilmingas renginys, kuriame koncertuos kultūros namų šokėjai, dainininkai. Prieš tai tradiciškai judrėniškiai rinksis į Mišias Judrėnų parapijos bažnyčioje.
V. Budvytienė kalbėjo, jog daugiau žmonių į kultūros namus susirenka, kai atvyksta žinomas atlikėjas. „Bet finansavimas labai menkas, – kalbėjo ji. – Veiviržėnų kultūros centrui, kaip ir kitiems, paskyrė 5 tūkst. eurų, nors čia yra 5 skyriai. Taigi tenka verstis patiems.“
Virginija AUKŠTUOLYTĖ