Konkursų, varžybų laimėtojams – piniginės premijos

Pasiekusiesiems puikių rezultatų Klaipėdos rajono moksleiviams ir juos ruošusiems mokytojams įteikti Mero padėkos raštai ir rajono Savivaldybės skirtos 100 Eur piniginės premijos. Apdovanojimų renginyje dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės meras B. Markauskas, vicemerės L. Liutikienė ir V. Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojas V. Butkus, Švietimo ir sporto komiteto pirmininkas, Tarybos narys R. Simonavičius, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas A. Petravičius, Sporto centro direktorius V. Liutikas.

Gargždų muzikos mokykloje praėjusį penktadienį aidėjo aplodismentai. Jie buvo skirti apdovanotiesiems Klaipėdos rajono moksleiviams, 2021–2022 mokslo metais pasiekusiems geriausių rezultatų, taip pat ir juos parengusiems mokytojams. Švietimo įstaigų vadovai linkėjo ir toliau siekti pergalių.


Ateitis jaunimo rankose
Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos sprendimu, nutarta kasmet apdovanoti mokinius, pasiekusius geriausių rezultatų dalykinėse olimpiadose, konkursuose, varžybose ir kituose renginiuose mokslo, meno, sporto srityse, taip pat ir juos rengusius mokytojus.
„Ar galėtų būti geresnė penktadienio popietė? Baigiame savaitės darbus ir norisi gero emocinio užtaiso, ‒ sveikinimo kalbą pradėjo ir į moksleivius kreipėsi rajono meras Bronius Markauskas apdovanojimų renginyje. ‒ Mums be galo rūpi jaunoji karta. Suprantame, kad ką dabar dėl jų padarysime, kaip paskatinsime, tokią ateitį ir turėsime. Ateitis priklauso nuo jūsų. Ši programa nauja, dar ją tobulinsime. Sprendimas ją įgyvendinti buvo priimtas bendras – ir Tarybos, ir Administracijos. Taigi, visų vardu sveikinu.“
Moksleiviams ir mokytojams buvo įteikti Mero padėkos raštai ir rajono Savivaldybės skirtos 100 Eur piniginės premijos.
Apdovanojimų renginyje dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės vicemerės Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus, Švietimo ir sporto komiteto pirmininkas, Tarybos narys Raimondas Simonavičius, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius.


Daugiau nei pusšimtis
Apdovanoti 47 mokiniai ir 15 mokytojų: Mero padėkos raštas ir premija įteikta Ketvergių pagrindinės mokyklos mokinei Urtei Sadauskaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų Lietuvos mokinių technologijos olimpiadoje. Ją parengė Ketvergių pagrindinės mokyklos mokytoja Rasa Jurgaitienė.
Taip pat apdovanojimai įteikti Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos etnokomandos nariams Justui Sičiūnui, Denui Jurkui, Alfredui Jeraminui, Jonui Žąsyčiui, Mildai Lukšytei, Gailei Mikužytei, Augustei Šemulytei, Saulei Jušaitei, Kotrynai Lekšaitei, Lėjai Čeliauskaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų nacionalinėse etnokultūros projekto „Mūsų lobynai“ varžytuvėse, bei jų mokytojoms Vitalijai Valaikei ir Ilonai Tulabienei.
Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokinėms Elijai Kasparavičiūtei ir Gerdai Gedmintaitei padėkota už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų jaunųjų tyrėjų konkurse „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį (jų mokytoja Dalė Razguvienė), o Augustei Stasaitytei – už pasiektus geriausius rezultatus nacionalinėje geografijos olimpiadoje. Ją ruošė „Minijos“ progimnazijos mokytoja Angelė Pakamorienė.


Garsino dainomis
Už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose ir nacio­naliniuose dainų konkursuose Mero padėkos raštai ir piniginės premijos įteiktos Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos vokalinio ansamblio „Bangelės“ narėms Elijai Rupšlaukytei, Akvilei Puškoriūtei, Melitai Norvaišaitei, Nojai Valaikaitei, Gabrielei Rakauskaitei, Vanesai Dabrovalskytei, Grėtei Liorančaitei, Dinai Sermontytei, Gretai Ruibytei, taip pat jų mokytojai Rasai Linkienei.
Mero padėkos raštai ir piniginės premijos įteiktos ir Gargždų muzikos mokyklos auklėtiniams Danielei Radžiūtei, Akvilei Žukauskaitei už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų tarptautiniuose ir respublikiniuose akordeonistų konkursuose (jų mokytoja Danutė Alseikienė), ir Robertui Valučiui, taip pat grojančiam akordeonu, ir jo mokytojai Irenai Koncevičienei; už rajono vardo garsinimą tarptautiniuose dainų konkursuose – Muzikos mokyklos dainos studijos „Svirp­lys“ nariams Ūlai Stroputei, Luknei Stroputei, Liepai Šideikytei, Kamilei Slivskytei, Gretai Girgždytei, Enidai Jasmontaitei, Deinestai Kerpaitei, Anei Birbalaitei, Ignui Liaudonskui, Tomui Girdžiui ir jų mokytojai Nijolei Usevičienei.


Sporte – nepralenkiami
Klaipėdos rajono vardą garsina ir Sporto centro ugdytiniai: Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatuose – Austėja Vyšniauskaitė ir Rusnė Lukauskaitė, jų trenerė – Jolanta Žukauskienė, pasaulio M12 šachmatų čempionate (X vietos laimėtoja) – Auksė Zonytė, jos treneris – Zigmantas Bitinas, Lietuvos ir Baltijos šalių lengvosios atletikos čempionatuose – Deira Gruzdytė, jos trenerė – Linara Gruzdienė, Lietuvos jaunimo, jaunių ir suaugusiųjų sambo čempionatuose – Audra Norvilaitė, jos treneris – Jonas Tilvikas.
Už geriausius rezultatus tarptautiniame breiko čempionate padėkos raštas ir premija įteikta Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro auklėtiniui Dorianui Indzeliui bei Laisvalaikio centro mokytojai Enrikai Stropienei.
Gargždų muzikos mokykloje Mero padėkos raštai ir 100 Eur piniginės premijos įteiktos VšĮ „Gargždų futbolas“ komandos „Banga WU-15“ narėms už Klaipėdos rajono vardo garsinimą, pasiekus geriausių rezultatų ir nugalėjus merginų U-15 elitinėje futbolo lygoje: Estelai Tamošauskaitei, Ugnei Jonelytei, Gabijai Cemnolonskytei, Austėjai Jokubaitytei, Smiltei Vaitkevičiūtei. Jų treneris Simonas Alsys.
Apdovanojimų renginyje trumpą liaudies dainą atliko Klaipėdos rajoną garsinantis vokalinis ansamblis „Bangelės“, akordeonu grojo tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas R. Valutis, pasirodė Gargždų muzikos mokyklos dainos studija „Svirplys“.


Monika CALZONAITĖ
Aut. nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių