Lyderių akademija rajono jaunimui

„Gribžės“ sodyboje rugpjūčio dvi dienas buvo susibūręs aktyviausias Gargždų jaunimas. Kartu su koučingo specialistu Aivaru Buitkumi jaunimas gilino ne tik teorines žinias, bet aktyviai dalyvavo praktinėse užduotyse.

Mokymų metu analizuotos temos: lyderystė kas tai, koks yra lyderis, savęs pažinimas ir asmenybės augimas, komandinis darbas ir lyderystė. Kartu su jaunimo reikalų koordinatore Adelija Radžiene jaunimas susipažino su projektų finansavimo galimybėmis Klaipėdos rajone, su paraiškų formomis, mokėsi jas pildyti.

Akademijoje jaunimas analizavo Gargždų miesto ir Klaipėdos rajono jaunimo galimybių ir poreikių patenkinimo sąlygas. Trys suformuotos komandos atliko SSGG analizę, kurią pristatysime Jaunimo reikalų tarybos posėdyje.

Antrą akademijos dieną suburtos 3 komandos ėmėsi idėjų paieškos. Kiekvienai komandai paskirtas 200 Eur biudžetas, kurį galės išnaudoti savo iniciatyvai įgyvendinti. Visos sukurtos iniciatyvos bus įgyvendintos iki spalio 31 d. Kiekvienai komandai padės ir palydės įgyvendinimo kelyje jų mentoriai Neda Gaudutytė, Aivaras Buitkus ir Inesa Gaudutytė.

3 etapas – individualios mentorių konsultacijos komandų sudarytam planui įgyvendinti. Mentoriai konsultuoja, tačiau patys neįgyvendina jaunimo sukurtų veik­lų idėjų, taip siekdami sudaryti sąlygas jaunam žmogui patirti.

Jaunimo suburtos komandos planuoja įgyvendinti šias idėjas ir kviečia prisijungti:

I komanda visus kviečia į protų mūšį, kurį organizuos spalio 9 d. 16.00 val. „Lijo“ restorano antrame aukšte; komandų laukia puikūs prizai. Kviečiame registruotis tel. 8 648 41933 arba žinute feisbuke https://www.facebook.com/events/664905794143555/

II komanda kviečia Gargždų socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro lankytojus į edukaciją „Dažymas marmuravimo dažais“, kuri vyks Gargždų atvirame jaunimo centre rugsėjo 23 d. 16.00 val.

III komanda spalio 2 d. nuo 19 iki 22 val. organizuos „90‘s style disco“ Gargždų kultūros centre. Bus renkamos lėšos beglobiams gyvūnams.

Lyderių akademija – tai vieta jauno žmogaus augimui. Tikimės, kad ši akademija taps tradicine kalve jaunuolių saviugdai, motyvacijai ir lyderystei. Lyderių akademija finansuojama iš Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Klaipėdos rajone programos. Projektą įgyvendina jaunimo organizacija „Alterno“. Akimirkas iš renginių ir akademijos galite peržiūrėti jaunimo organizacijos „Alterno“ feisbuko paskyroje https://www.facebook.com/alternojorg

Gargždų atviro jaunimo centro informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių