Medikės girtumas lėmė atleidimą iš darbo

Asociatyvi nuotr.

Iš pareigų atleista Klaipėdos rajone greitosios pagalbos darbuotoja, kuriai darbe buvo nustatytas 3,57 promilių girtumas.


Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausiasis gydytojas Petras Serapinas BNS pirmadienį sakė, kad moteris buvo atleista tą pačią savaitę, kai nustatytas girtumas. „Šiurkštus darbo drausmės pažeidimas. Ji pati neprieštaravo, apgailestavo dėl įvykio“, – apie atleidimą BNS kalbėjo gydymo įstaigos vadovas.
Rugpjūčio 25-osios vidurnaktį į Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 44 metų moteris, kuri pranešė, kad apie 23.40 val. Klaipėdos rajone, Daugmantų kaime, į namus iškviestos greitosios medicinos pagalbos darbuotoja yra neblaivi.
Kaip skelbė žiniasklaida, neblaivi greitosios darbuotoja atvyko į sodybą, kurioje gyvena medike daug metų dirbusi moteris, pagalbos reikėjo sunegalavusiam jos sutuoktiniui. Šis užuodė alkoholio kvapą iš atvykusios greitosios, jos darbuotoja nebesugebėjo suteikti pagalbos. Ligonio marti iškvietė kitą ekipažą ir kreipėsi į policiją. Kaip skelbė Policijos departamentas, įvykio vietoje policijos pareigūnai nustatė, kad greitosios medicinos pagalbos skyriaus 50-metė darbuotoja iš tikrųjų yra stipriai apsvaigusi nuo alkoholio. Apie įvykį pranešta pamainos atsakingam asmeniui, skubiosios pagalbos slaugos specialistė nušalinta nuo darbo. Pasak vadovo, ilgametė darbuotoja buvo stebima, nes įtarta, kad ji piktnaudžiauja alkoholiu ne darbo metu. „Tikėjausi išsaugoti ir suteikti galimybes“, – BNS teigė P. Serapinas. Jo teigimu, moteris buvo gera savo srities specialistė.


Parengta pagal spaudą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių