Tualetas veikia, bet užrakintas, kol nebaigti darbai

Autorės nuotr.: naująjį statinį Gargždų parke trumpam atrakinęs R. Alšauskas leido pažvelgti, kur karaliai pėsti vaikšto.

Prieš savaitę „Bangoje“ (Nr. 83), pasirodžius žinutei „Tualetas miesto parke kol kas dar neveiks“, sulaukėme skambučio. „Tualetas veikia, tik jis užrakintas“, – patikino UAB „Transjuda“ darbuotojas Remigijus Alšauskas ir pasiūlė apžiūrėti naująjį statinį, labai svarbų parko lankytojams.
„Tualetas veikia – pasižiūrėkit“, – atrakinęs duris rodė R. Alšauskas. Kokia jauki, šiuolaikiška vieta, kur karaliai pėsti vaikšto… Kiekvieno parko lankytojo, prispausto gamtinių reikalų, svajonė. Atskiri įėjimai vyrams, moterims, neįgaliesiems, net kūdikiais pasirūpinta – yra vystymo stalas. Šilta, šviesu, iš čiaupo bėga vanduo.
Tuoj pat apninka dvejonė, o kaip reikės išsaugoti jaukumą tualete?! Argi mokame ir norime tausoti visuomeninį turtą? Priekulėje gražiai įrengus viešąją erdvę, kurioje daugiausia lankosi jaunimas, teko matyti, kaip visokiu šlamštu buvo užkimštas biotualetas, nors čia pat stovėjo šiukšlių dėžės.
R. Alšauskas ir neklaustas dėstė, kad jau tris kartus piktadariai išspyrė naujojo tualeto duris. „Atvyko policija, apėjo aplinkui ir nieko nepastebėjo, – ironizavo pašnekovas. – Įrengėme vaizdo stebėjimo kamerą.“ Betgi ji neužfiksuos piktavalių darbelių tualeto viduje – reikės gyvo tvarkdario?
Bet kol užrakinta, tol švaru ir gražu. O kodėl užrakinta? „Priėmimo komisija kabinėjasi – nepasirašo akte“, – drožė pašnekovas.
Tai ko nepadarė rangovas? „Banga“ atkakliai bandė susisiekti su UAB „Transjuda“ direktoriumi, bet jis neatsiliepė. Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus vedėja Ernesta Badalova informavo, jog lauko tualetas parke įrengtas nesilaikant projekte numatytų reikalavimų, ne visai atlikta vidaus apdaila. Be to, rangovas nėra įvykdęs ir kitų įsipareigojimų – 100 proc. nėra baigtas ne tik tualetas, bet ir vaikų žaidimų aikštelė, nebaigti aplinkos tvarkymo, mažosios architektūros įrengimo darbai, neatlikti reikalingi matavimai, neparengta dokumentacija, yra ir kitų trūkumų.
Virginija LAPIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių