Obuolių šventėje – šiltas susitikimas su „Bangos“ prenumeratoriais

Jau tapo tradicija, kad Obuolių šventėje vyksta ir Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ prenumerata. Džiaugiamės, kad daug skaitytojų pasinaudojo proga užsiprenumeruoti laikraštį pigiau. Redakcijos kolektyvas bendravo su prenumeratoriais, juos vaišino rudens gėrybėmis, saldainiais ir pyragais.


Dalijosi nuomonėmis
Gyvas bendravimas redakcijos darbuotojams leido dar labiau pažinti savo nuolatinius skaitytojus, padiskutuoti apie temas, lūkesčius. Gargždiškė Elena Vitkienė, Gargžduose gyvenanti nuo 1966 metų, sakė, kad laikraštį perskaito nuo pirmo iki paskutinio puslapio ir reklamas paanalizuojanti. „Visos temos įdomios. Kuo daugiau sužinai apie savo rajoną, tuo smagiau“, – neabejojo pašnekovė. Gargždiškiai Regina ir Bronius Stonkai antrino, jog visos vietos naujienos aktualios, o laikraštį prenumeravo ir prenumeruos. Teigiamos naujienos, harmoningas gyvenimo būdas – tos laikraščio temos, kurios įdomios gargždiškėms Laimai Garbenčienei ir Elvyrai Budrienei.

Apie jaunimą ir senjorus, apie kelius ir kiemus, apie gyvūnėlius, apie džiaugsmus ir rūpesčius – daug temų „Bangoje“ skaito nuo gimimo Gargžduose gyvenanti Birutė Jokubauskienė. Ji teigė, kad jos tėveliai visada prenumeruodavo „Bangą“, o dabar ir ji. Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos matematikos mokytoja Dalia Bendikienė kalbėjo, kad jai aktualiausios švietimo temos pagal darbo specifiką. Visada domina straipsniai apie ugdymo aktualijas, jaunimą. Paklausta, kokių temų pageidautų ateityje, atsakė: „Mokyklose yra daug atnaujintų programų. Būtų įdomu paskaityti, kaip mokytojai priima naujas programas, kokios tėvų nuomonės. Juk matematikos valstybinio brandos egzamino tema jau nuslopo (šypsosi – aut. past.).“ Į skaitytojos pasiūlymą atsižvelgsime – žurnalistai jau planuoja šią temą. Mokytoja taip pat pasidžiaugė, kad, pavyzdžiui, trečiadienio „Bangą“ ji namuose jau skaito antradienio vakarą, laik­raštis pristatomas operatyviai. Tad visas naujienas sužinanti iš anksto.


Aplankė puslapių herojai
Obuoliais papuošto „Bangos“ prenumeratorių kampelio nepraleido ir Klaipėdos rajono politikai, verslininkai. Įdomių temų, pašnekovų linkėjo Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas, vicemerė Ligita Liutikienė, Tarybos nariai Andrius Adomaitis, Vaclovas Macijauskas ir kt.
Smagu, kad prie prenumeratorių stalelio rinkosi ir patys „Bangos“ puslapių herojai, kurie jau buvo aprašyti laikraščio puslapiuose. „Bangą“ užsisakė ir auksines vestuves neseniai šventę Jadvyga ir Antanas Jacikai, ir seserys Greta ir Ugnė Grikšaitės, Italijos scenoje neseniai pelniusios laurus. Po maudynių Dovilų karjere dviračiu į Obuolių šventę atskubėjo verslininkas, puikaus balso savininkas Jonas Blagnys. Jis teigė, jog visada smagu apie savo krašto žmones vietos spaudoje paskaityti. Kartu su juo, kitais bendraminčiais maudynes lediniame karjere taip pat praktikuojantis verslininkas Antanas Skiotys atvirai teigė, kad „Bangos“ laikraščio kokybė gerėja. Anksčiau esą buvę, kai neradęs jam aktualių temų, o dabar turinys maloniai stebina. Jam buvo naudinga neseniai spausdinta publikacija apie mero rinkimus, pasikeitusią įstatyminę bazę.

Prie redakcijos kampelio stabtelėjo ir tie, kurie prenumeravo laikraštį tėvams. „Mama su tėčiu visą laikraštį perskaito, visos temos įdomios. Ką veiksi ilgais rudens vakarais?“ – retoriškai klausė gargždiškė Gitana Stalmokienė.
Skaitytojai, kaip ir ankstesniais metais, buvo nudžiuginti „Scandbook“ dovanojamais kryžiažodžiais.

Agnė ADOMAITĖ
Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių