Nenuorama Karlsonas atvyksta į mažųjų klausytojų namus

Dabar yra tas metas, kai mažųjų išdykėlių nebarami, kuomet jie praleidžia daugiau laiko prie išmanių įrenginių. Juk technologijų pagalba, jie mokosi, bendrauja ir net muzikuoja.

Šeštadienį, 12 val., Klaipėdos koncertų salė kviečia pasidaryti gardžios arbatos, įsitaisyti su mama ir tėčiu ant sofutės bei jungtis į tiesioginę transliaciją Karlsono mokyklėlėn.

Švedijos sostinėje, Stokholme, ant daugiabučio namo stogo, už kamino, stovi mažas namelis. Jame gyvena „gražus, protingas ir gerai įmitęs vyrukas pačiame jėgų žydėjime“ vardu Karlsonas. Apie jį savo knygelėse pasakojo rašytoja Astrida Lindgren, gyvenusi kaimynystėje ir turbūt ne kartą jį sutikusi pasivaikščiojimų metu.

Šis nenuorama, kuris niekaip nenori suaugti, labiausiai mėgsta išdykauti. Su juo niekada nebūna nuobodu, jo galva nuolat pilna įvairiausių idėjų. Štai dabar jis nusprendė mokytis groti trimitu. Ir ne tik trimitu, o visais variniais pučiamaisiais instrumentais iš karto! Ir ne tik pats mokytis, bet ir kitus pamokyti!

Kaip jam pavyks įgyvendinti savo sumanymus, klausytojai pamatys prisijungę į tiesioginę transliaciją internetu „Karlsono mokyklėlėje“. KKS edukacinė programa laukia smalsiausių 5–11 metų vaikų. Joje sutiks ne tik Karlsoną, kurio vaidmenį kurs aktorius Aurelijus Liškauskas, bet ir Klaipėdos brass kvintetą. Renginį režisuoja Nerijus Gedminas, pats jame kuriantis mokytojo vaidmenį. Tai bus linksmas muzikinis užsiėmimas, kuriame netrūks netikėtumų ir išdaigų.

Mieli vaikučiai, mamytės ir tėveliai! Visai nesvarbu, kad dar nesugebate groti trimitu ar trombonu. Junkitės į tiesioginę transliaciją internetu patys, pakvieskite visus Karlsoną jau pažįstančius ir apie jį dar negirdėjusius pyplius ir suaugėlius!

Klaipėdos koncertų salė reaguoja į LR Vyriausybės sprendimus drausti visus atvirose ir uždarose erdvėse, viešose vietose, organizuoti kultūros ir kitus renginius, todėl nuo lapkričio 7 d. koncertai vyks be klausytojų. Šį koncertą galėsite stebėti nemokamai tiesiogiai Facebook https://bit.ly/3pK8pJ1 arba Youtube platformoje.

Daugiau informacijos Klaipėdos koncertų salės internetiniame puslapyje https://bit.ly/38WR61q arba Facebook platformoje.

KKS informacija


Taip pat skaitykite:

2021-ųjų biudžetas. Koks jis ir kaip bus panaudoti pinigai?
Informacija dėl kelių priežiūros seniūnijose žiemos metu
Dar nepateikei pasiūlymo?  Nelauk, juk tikrai turi nerealią idėją!
Tūba pasitarnavo mokyklos iškabai
Už karantino taisyklių pažeidimus slegiančios baudos, bet susilaikyti sunku
Speigas aušino pandemiją, tačiau be aukų neapsiėjo
Brožių bendruomenę išgarsino socialinis verslas
Improvizacija – „Močiutės košė“
Intymių žaidimų saugumo pradžiamokslis

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Grokime atsakingai

Dėl pasitraukusių dviejų ministrų Italijos Vyriausybė krizėje; po…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook