Ar galimas dialogas, kai nepaisoma elementarios pagarbos?

Praėjusią savaitę „Bangos“ laikraštyje buvo paskelbtas straipsnis pavadinimu „Kviečiame keisti sprendimą dėl daugiafunkcio sporto centro prie parko.“ Straipsnio autoriai ir užsakovai – iniciatyvinė grupė.

Nežinau, skaitėt ar neskaitėt šį straipsnį, bet aš perskaičiau ir perskaičius kilo daug minčių. Akivaizdu, kad prisidengiant teisinėmis formuluotėmis galima drabstytis purvais, nes jokių pasekmių nebus. Tekste buvo remtasi prielaidomis, nepagrįstais kaltinimais ir net žmonių reputaciją menkinančiais teiginiais, bet nepateikta jokių faktų, kurie šiuos teiginius pagrįstų.

Visuomet sakiau ir dabar pakartosiu, jei turite faktų, kad nors vieną projektą Savivaldybė įgyvendina pažeisdama įstatymus, pateikite juos. Ne man, ne kažkam, o tarnyboms, kurios ir tiria tokius įtarimus. Gandai ir prielaidos ir lieka tik gandais bei prielaidomis. Bet gal toks šio laiško autorių tikslas? Naudotis bet kokiomis priemonėmis, užmerkiant akis prieš akivaizdžius faktus. Juk net patys rašo, kad po pateiktų skundų STT ir prokuratūrai pareigūnai tyrimo nepradėjo.

Nepradėjo, nes nieko neteisėto, nieko nusikalstamo!

Iniciatyvinė grupė rašo, kad būtinas dialogas. Kaip tik tokio ir tikėjausi, kai prieš kurį laiką iš jos atstovų sulaukiau prašymo susitikti. Susitikome, bet kalbėti buvo sudėtinga. Beveik visą pokalbį iš pašnekovų girdėjau tik kaltinimus ir priekaištus. Puikiai girdėjau, nes pašnekovai kalbėjo labai aukštu tonu. Tai ar galimas dialogas, kai nepaisoma elementarios pagarbos?

Ir dar. LKL lygio varžyboms nebuvo pritaikyta ir ankstesnio projekto salė. Na, o teiginiai, kad pastačius naują ir modernią sporto erdvę bus pablogintos sportininkų sąlygos, skamba išvis kaip nesusipratimas.

Iš tikrųjų tokio spaudimo ar net grasinimų iš asmenų, palaikančių ankstesnį projektą, nesitikėjau sulaukti. Ir manyčiau, kad tai turėtų įvertinti tam tikros tarnybos.

Bronius MARKAUSKAS

Klaipėdos rajono savivaldybės meras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių