Daugiafunkcio sporto centro vieta vėl spirginama politikų

Praėjusį penktadienį nuotoliniu būdu vykusiame Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos Ekonomikos ir biudžeto komiteto posėdyje audringai diskutuota dėl Administracijos direktoriaus A. Bogdanovo metinės ataskaitos. Ji bus svarstoma ketvirtadienį vyksiančiame rajono Tarybos posėdyje.

Komiteto posėdyje nuomonės dėl ataskaitos kardinaliai išsiskyrė: buvę ankstesnės koalicijos partneriai TS-LKD ir Liberalų sąjūdžio atstovai, balandžio 13-ąją sudarę naują koaliciją su socialdemokratais ir socialdarbiečiais, nepritarė direktoriaus ataskaitai. Karštose diskusijose frakcijos „Kuriam kartu“ seniūnas Sigitas Karbauskas mįslingai išsitarė: „Nėra to blogo, kas neišeitų į gera… Be galo džiaugiuosi, kad daugiafunkcis grįžta į Dariaus ir Girėno g.“ Tačiau komiteto posėdyje S. Karbauskas šios minties aiškiau nebekomentavo.

Antradienį opozicijos atstovas S. Karbauskas socialiniame tinkle „Facebook“ išplatino pranešimą, kuriame rašė: „Politiniuose vietos valdžios užkulisiuose kalbama, kad iki šiol opozicijoje dirbę socialdemokratai sutiko eiti į koaliciją su liberalais ir konservatoriais su viena esmine sąlyga – Gargždų daugiafunkcis sporto centras turi būti statomas Dariaus ir Girėno gatvėje, kaip ir buvo iš anksto planuota. Ir ši sąlyga turės būti raštiškai įtvirtinta koalicijos sutartyje.“

S. Karbauskas pastebėjo, kad turėjo praeiti dveji metai, pasikeisti politiniai vėjai, atsirasti naujų koalicijos partnerių, kad politikai galiausiai išgirstų, ką tiek gyventojai, tiek opozicija labai garsiai mėgino pasakyti valdantiesiems.

„Bangos“ korespondentei antradienį susisiekus su rajono Tarybos nare, socialdemokratų Klaipėdos rajono skyriaus pirmininke Ligita Liutikiene ir pasiteiravus apie S. Karbausko išsakytus teiginius, ji atsakė: „Mes su juo apie tai nekalbėjome, nežinau, ką jis rašo – nemačiau. Jam jokios informacijos nesuteikiau, negaliu komentuoti. Mes esame naujoje sudarytoje koalicijoje, svarstome įvairius variantus, kalbamės, ir Sigitas šiuose susitarimuose nedalyvauja.“

Paklausta, ar tiesa, kad vis dėlto naujojoje koalicijoje svarstomas punktas dėl daugiafunkcio sporto centro vietos, L. Liutikienė teigė, kad kol kas nėra pasirašyta jokio susitarimo, tai derybų klausimas.

Priminsime, kad 2019 m. pavasarį po savivaldos rinkimų Klaipėdos rajono savivaldybės taryboje valdančiąją daugumą sudarė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos liberalų sąjūdis, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai ir visuomeninis komitetas „Bendra“. Tuometinėje koalicijos sutartyje buvo įrašyta, kad daugiafunkcis centras bus statomas prie parko.

Agnė ADOMAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių