Daupariškiai sustojo su Tėvynės vėliava

Vėl sustojome po Tavo vėliava, Tėvyne. Ranka rankon, širdis širdin, žodis žodin, kad išgiedotume savo meilę, savo tikėjimą ir viltį, ir džiaugsmą, kad esam laisvi ir nepriklausomi!


Minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo dienos 104-ąsias metines ir tvirtai savo rankose laikydami trispalvę, džiaugėmės vienas kito buvimu, nuoširdumu, draugiškumu.
Ir darganotą dieną jautėme stiprybę ir viltį. Ir mums pavyko!
Pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius tariame visiems renginio organizatoriams, dalyviams ir svečiams – Vakarų (Jūros) šaulių (Klaipėdos apskrities) 3 rinktinės Gargždų 309 kuopos šauliams ir jauniesiems šauliams, Gargždų kultūros centrui, Gargždų „Minijos“ progimnazijos Gobergiškės skyriaus vadovei Rasai Meilytei-Jurjonienei, Gargždų KC Dauparų skyriaus darbuotojams Jovitai Kupšienei ir Ramūnui Čarui, Dauparų skyriaus jaunimo saviraiškos būrelio nariams, Dauparų–Kvietinių seniūnijos seniūnui Vytautui Tamašauskui, Dauparų bendruomenės valdybos nariams.
Nuoširdžiai dėkojame už idėjas ir pagalbą organizuojant renginį Dauparų bendruomenės valdybos narei Audronei Steig­vilienei.

Dauparų bendruomenės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių