„Drive-in“ kinas Gargžduose – dar vieną savaitgalį

Kol šalyje karantinas ir pramogos dar gana ribotos, Gargždų kultūros centras antrą savaitgalį iš eilės kviečia į vienintelį „Drive-in“ kiną Vakarų regione. Kino lauke, žiūrovams dėl saugumo sėdint automobiliuose, idėja, pasak organizatorių, pasiteisino.

Nusprendę organizuoti kino filmų rodymą lauke, Gargždų kultūros centro darbuotojai nerimavo, ar įdėtos pastangos ir išlaidos nebus beprasmės. „Bijojom, ar tokia idėja stebėti filmą automobiliuose bus priimtina žiūrovams, tačiau nutarėme pabandyti ir suteikti bent tokią galimybę žmonėms per karantiną pabūti renginyje. Nuostolių nepatyrėme, bet pelno irgi nebuvo“, – vis dėlto patenkinta pirmadienį sakė Gargždų kultūros centro direktorė Vaida Skuodienė.

Iš žiūrovų organizatoriai sulaukė tik gerų atsiliepimų, po filmų jie dėkojo ir garsiniais automobilių signalais. „Į kai kuriuos filmus suvažiavo net po 65 automobilius, į kitus – po 40, po 15. Niekas nebandė išlipti iš automobilių, laikėsi reikalavimų“, – pasakojo V. Skuodienė. Pasak jos, nors nepatogumų kėlė karštis, vis dėlto paprašyti vairuotojai variklius išjungė, tad kondicionieriais naudotis negalėjo. Išsiilgusieji pramogų nepriekaištavo, kad ekranas mažokas, nes skaityti subtitrus nebuvo patogu. „Ekrano 3×6 metrų nuoma atsiėjo 3 600 Eur. Nuomoti didesnį tikrai per brangu. Džiaugiuosi „Minijos“ kino teatro darbuotojais, kurie dirbo iki išnaktų. Jie taip pat pasiilgę darbo, kaip žiūrovai kino“, – gerai nusiteikusi sakė Gargždų kultūros centro direktorė.

Gegužės 15–17 d. Gargžduose, Gamyklos g. 4, vėl laukiami ratuoti kino mėgėjai, bilietus įsigiję Gargždų kino teatro „Minija“ interneto svetainėje gargzdukinas.lt. Bilieto kaina automobiliui –10 eurų. Viename gali būti ne daugiau kaip du žiūrovai, išskyrus tuos atvejus, jei jame visi yra šeimos nariai. Organizatoriai atkreipia dėmesį į asmens higienos taisykles, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketą bei nerekomenduoja dalyvauti 60 metų amžiaus ir vyresniems, taip pat lėtinėmis ligomis sergantiems asmenims.

Gargždų kultūros centro direktorė V. Skuodienė dėkoja kino teatro „Minija“ padalinio vadovui Simui Budreckui už didžiules pastangas, kad Gargžduose vyktų kinas po atviru dangumi, ir visiems renginio rėmėjams: Klaipėdos rajono savivaldybei, UAB „Hidrostatyba“, kepyklėlei-picerijai „Ievos skanėstai“, UAB „Splius“, informaciniams rėmėjams už sklaidą.


KINO TEATRO „MINIJA“ REPERTUARAS

Gegužės 15 d.

19.30 val. „Skandalas“ (N-13, drama, biografinis)

22.00 val. „Rembo. Paskutinis kraujas“ (N-16, veiksmo, trileris)

Gegužės 16 d.

17.30 val. „Arkties komanda“ (V, animacinis f. šeimai)

20.00 val. „Džentelmenai“ (N-16, veiksmo, kriminalinis)

22.30 val. „Mirties app’sas“ (N-13, siaubo, trileris)

Gegužės 17 d.

15.30 val. „Šuniškas pokštas“ (V, animacinis f. šeimai)

17.30 val. „Mano dukrai Samai“ (N-16, dokumentika)

20.00 val. ANNA (N-16, veiksmo, trileris)

Laima ŠVEISTRYTĖ

Kino teatro „Minija“ nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių