Gimnazistai džiaugiasi partneryste su „Mars Lietuva“

Siekiant veiksmingai ir kryptingai įgyvendinti inžinerinio ugdymo strategiją, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su UAB „Mars Lietuva“, kuria abipusiai įsipareigojome ne tik vykdyti bendras veiklas, organizuoti paskaitas, bet ir įgyvendinti projektus kartu su mokiniais.

Sutarta, kad 14 trečiokų gimnazistų šiuos mokslo metus vykdys projektą „Išmanūs namai“. Vykdydami projektą, gimnazistai bandys pritaikyti ir pagilinti jau turimas fizikos, elektronikos, programavimo žinias, semsis patirties iš „Mars Lietuva“ specialistų. Mokiniai virtualioje erdvėje mokysis bei susipažins su profesinės karjeros galimybėmis inžinerijos srityje. Numatomas bendros veiklos rezultatas – išmaniojo namo apšvietimo, vėdinimo ir kitų sistemų modeliai.

Rugsėjo 29 dieną įvyko pirmasis virtualus gimnazijos mokinių susitikimas su UAB „Mars Lietuva“ technikos skyriaus darbuotojais. Susitikimo metu aptartas preliminarus planas, kaip bus vykdomas projektinis darbas, mokiniams užduoti namų darbai. Kitą susitikimą nuspręsta organizuoti po mėnesio.

Džiaugiuosi, kad mokinių bendradarbiavimas su įmonės specialistais Žilvinu, Andriejumi ir Tautvydu padės mokiniams plačiau gilintis, tyrinėti, ieškoti bei atrasti.

Raimonda KUNDROTIENĖ

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos biologijos mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių