J. Lankučio viešojoje bibliotekoje pristatyta kalbotyros knyga

J. Lankučio viešojoje bibliotekoje kalbininkė, profesorė, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vyriausioji metodininkė‑tyrėja, populiarios pokalbių laidos Kalbos klubo rengėja Jolanta Zabarskaitė pristatė pernai išleistą savo knygą „Kaip kalba gamina prasmę: Kognityvinės semantikos tyrimai komunikacijos požiūriu“.
Susitikime dalyvavo grupė mokytojų, mokinių ir kalbos dalykais besidominčių gargždiškių. Visiems įdomu buvo atverti duris į kalbos prasmę ir atrasti netikėtas jos reikšmes.
Dar neatradusius Kalbos klubo laidų jutubo kanale kviečiame atrasti ir pasiklausyti – per pokalbius apie kalbą ne tik su kalbininkais, bet ir rašytojais, filosofais, politikais, kariškiais, ekonomistais atveriami gilieji pasaulio klodai ir atkoduojamos mūsų tautos kolektyvinės atminties patirtys. Profesorė, šios laidos autorė ir vedėja šiuo metu rašo dar vieną knygą, kuri, kaip ir ankstesnioji, suintriguos ir ves tolyn į kalbos pažinimo pasaulį, − kintantį ir kuriantį, atspindintį mus pačius. Dr. Jolanta Zabarskaitė gavo dovanų kunigo ir kūrėjo Mykolo Vaitkaus „Atsiminimus“ kartu su įpareigojimu parengti Kalbos klubo laidą „Atminties kalba ir užmaršties tyla“.
Daiva BELIOKAITĖ
Lietuvių kalbos draugijos Klaipėdos rajono J. F. Kelkio skyriaus pirmininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių