Progimnazijoje – „Bangos“ futbolininkų vizitas

Futbolo klubo „Banga“ žaidėjams Antonio Lara ir Jhonata Santos, antradienį apsilankiusiems Gargždų „Minijos“ progimnazijoje, teko atlaikyti ne tik šūsnį pačių įvairiausių penktokų, šeštokų klausimų, bet ir priprasti prie kamerų blyksčių, mat nusidriekė ilga eilė mokinių, norinčių įsiamžinti su futbolininkais.

Gargždų „Minijos“ progimnazijoje jie apsilankė pagal ugdymo karjerai veiklos planą ir pristatė futbolininko profesiją. Iš Brazilijos į Gargždus atvykusius futbolininkus atlydėjo VšĮ „Gargždų futbolas“ jaunimo ugdymo programų vadovas Pavelas Kozlovas, kuriam tądien teko išbandyti ir vertėjo duoną, padėti vaikams susikalbėti su futbolininkais, kurie kalba tik angliškai, portugališkai. Džiugu, kad daug vaikų klausimus uždavė ir anglų kalba, demonstruodami savo užsienio kalbos žinias.

Susitikimas baigtas visiems žinoma skanduote „Kas laimės? Kas laimės? – Gargždų „Banga“! Šiuo metu A lygoje žaidžianti „Banga“ yra septintoje turnyrinės lentelės vietoje. Artimiausios varžybos kovo 29 d. su Telšių „Džiugu“.

Agnė ADOMAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių