Kaip teisingai supakuoti kalėdines dovanas siuntimui?

Šventiniu laikotarpiu norisi kiekvieną artimąjį ar draugą nustebinti malonia dovana. Vieniems dovanas galime perduoti patys, o kitiems, gyvenantiems kitame mieste ar užsienio šalyje – išsiųsti kurjerių tarnybomis. Pasirinkus minėtąjį atvejį, straipsnyje pateikiami patarimai, kaip taisyklingai supakuoti kalėdines dovanas, kad šios saugiai pasiektų gavėją.

Įsitikinkite, kad dovanas galima siųsti

Pirkdami dovanas, dažniausiai nepagalvojame, kad kai kurios iš jų gali būti įtrauktos į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Visgi, jeigu siunčiamos dovanos, kurių turinys yra įtrauktas į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą, siunta gali ne tik nepasiekti gavėjo, bet ir gali tekti susimokėti baudą. Tad norint išvengti nemalonumų, venkite šių daiktų:

  • maisto produktų:
  • meno kūrinių ir antikvarinių daiktų;
  • magnetų, ir kitų daiktų, turinčių feromagnetinių medžiagų;
  • banknotų ir monetų;
  • juvelyrinių dirbinių ir laikrodžių;
  • brangakmenių ir pusbrangių akmenų;
  • kitų daiktų, kuriuos rasite kurjerių tarnybos pateiktame draudžiamų siųsti daiktų sąraše.

Taigi, jeigu norite artimajam įteikti laikrodį ar meno kūrinį, šias dovanas galite įteikti tik patys. Bet kokiu atveju, norėdami išsiųsti dovaną draugui užsienyje, įsitikinkite, ar siunčiami daiktai atitinka vyriausybės reglamentus ir įstatymus, taikomus visose šalyse, kurių teritorijomis keliauja siunta.

Pasirinkite tinkamą dovanos pakuotę

Siuntos pakavimas turi įtakos siuntinio pristatymo laikui. Tad svarbu ne tik pateikti teisingus duomenis kainų skaičiuoklėje, bet ir pasirinkti kokybišką dovanos pakuotę. Priklausomai nuo dydžio, formos ir svorio, kiekvienas daiktas turi būti supakuotas į vieną iš pakuočių. Pavyzdžiui:

  • dėžę;
  • voką;
  • voką su burbuline plėvele;
  • specialią kurjerių pakuotę.

Renkantis pakuotę svarbu, kad ši būtų tvirta, o jos dydis atitiktų siunčiamos dovanos dydį. Jeigu siuntinio tūrinis svoris yra didesnis už faktinį (maža siunta didelėje pakuotėje), tikėtina, kad teks susimokėti daugiau nei planavote.

Įsigykite specializuotų pakavimo medžiagų

Siuntų turinys turi būti supakuotas taip, kad atlaikytų minimalius smūgius ar spaudimą transportavimo metu. Siuntos dėžė gali būti užpildyta putų granulėmis, burbuline plėvele, oro pagalvėmis, kartoniniu intarpu, tvirtu popieriumi ar putplasčio plokštėmis. Netinkamai supakavus siuntą, pažeidimo atveju, gali būti prarandama galimybė gauti kompensaciją už apgadintą siuntinį.

Teisingai suformuokite užsakymą ir užpildykite dokumentus

Ir, žinoma, sklandžiam pristatymui būtini teisingi siuntėjo ir gavėjo adresai, kontaktiniai telefono numeriai ir kita naudinga informacija. Siunčiant siuntas už ES ribų, reikia nurodyti ir siuntos turinį. Tokiais atvejais kaip įmanoma labiau sukonkretinkite daiktų pavadinimus ir pateikite detalius jų aprašymus. Aiški ir išsami informacija palengvins muitinės darbuotojų darbą ir staigmena greičiau pasieks gavėją.

Vadovaudamiesi aukščiau minėtais patarimais, galėsite nustebinti artimąjį kalėdinėmis dovanomis kone bet kurioje užsienio šalyje. Juk kiekvienas norime laiku įteikti kokybišką dovaną, kuri patiktų ir džiugintų. Atsiminkite – svarbi ne tik daikto kokybė, bet ir šios įpakavimas, duomenų pateikimas. Svarbiausia skirti pakankamai laiko ir atsakingai paruošti siuntą, nes kokybiškas pakavimas užtikrins sklandų siuntinio pristatymą. Jeigu domina kurjerių tarpininkavimo paslaugos į kitas užsienio šalis, daugiau informacijos bei siuntų kainų skaičiuoklę rasite čia: https://www.siuskpigiau.lt/siuntu-pristatymas-i/tarptautines-siuntos/vokietija.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių