Klaipėdos pėstininkų kuopa blogo oro nepabūgo

Balandžio 23–24 dienomis Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės 301 pėstininkų kuopoje vyko lauko taktinės pratybos.

Taktines užduotis kariai atliko gen. P. Plechavičiaus poligone. Užduotys nebuvo lengvos, o ir oro sąlygos buvo gana prastos. Kariai turėjo atlikti persikėlimą per vandens kliūtį, suplanuotą ataką ir nurodyti taikinius. Atlikus užduotis, laukė dar vienas išbandymas – naktinis orientacinis žygis, kurį kariams teko atlikti su žygio ekipuote. Žygį kariai pradėjo vidurnaktį ir baigė tik paryčiais, teko kovoti su miego trūkumu, fiziniu nuovargiu ir lietumi, kuris kiaurai merkė karių aprangą ir ekipuotę.

„Kuopoje tarnauja aukštos motyvacijos kariai, jiems nėra blogo oro, šalto vandens ar sunkios ekipuotės. Kuopos karinį rengimą nuolatos tobuliname ir palaipsniui sunkiname užduotis, kad kariai būtų kuo geriau pasirengę atlikti kovines užduotis, bet kokiomis oro sąlygos, dieną ar naktį, pavargę ar nemiegoję. Ne be reikalo 301 kuopos skyrius tapo geriausiais Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės geriausio skyriaus varžybose ir rinktinės garbę gins KASP geriausio pėstininkų skyriaus varžybose. Savo karių darbu ir aukšta motyvacija esu patenkintas, džiugu matyti karių akyse užsidegimą ir norą tobulėti“, – teigė 301 pėstininkų kuopos vadas kpt. Nerijus Rokanskis.

KASP 3R 301 PK, nuotraukos eil. M. Milinio, eil. K. Moniko, j. eil. L. Martinavičiaus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių