Matematikos mokėsi ir Turkijoje, ir Italijoje

Gargždų „Minijos“ progimnazijos pradinių klasių mokiniai vykdo tarptautinį „Erasmus+“ KA229 mokyklų mainų partnerysčių projektą „Matematika Europoje su žaidimais ir linksmybėmis“.

Vienas iš pirmųjų darbų buvo sukurti projekto logotipą. Mes džiaugiamės, kad mūsų mokyklos sukurtas logotipas tapo pagrindiniu projekto logotipu. Rudenį darbo grupė buvo išvykusi į pirmąjį susitikimą Turkijos Mustafa Çalışkan pradinėje mokykloje. Susitikime pedagogai aptarė projekto turinį, administracinius aspektus, bendradarbiavimo galimybes, buvo sukurtas veiksmingos darbo grupės pagrindas.

Mokiniai vizito metu dalyvavo matematiniuose užsiėmimuose, kuriems vadovavo turkų mokytojai. Vaikai išmoko naujų matematinių žaidimų, sprendė matematinius galvosūkius. Sausio mėnesį darbo grupė vyko į antrąjį mobilumą Teresa Di Calcutta mokykloje, Sicilijos saloje, Italijoje. Aptartos projekto veiklos, partnerių šalys pristatė švietimo sistemą, aptarė 3–4 klasių matematikos programas. Mokiniai anglų kalba pristatė paruoštas pateiktis „Matematika kiekvieną dieną“, tarptautinėse grupėse žaidė matematinius žaidimus, sprendė uždavinius. Užsiėmimai įtraukė 6 šalių mokinius į bendrą veiklą. Projektinės veiklos įvairovė skatina mokinius įveikti bendravimo barjerus užsienio kalba, įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, dirbti komandoje, susirasti draugų, bet, svarbiausia, suprasti matematiką ne tik protu, bet ir širdimi.

Projektą kuruojanti anglų kalbos pedagogė Aušra JAŠMONTIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių