(Pa)ieškomi menininkai ir kultūriniai startuoliai

Pirmasis Klaipėdoje ir Vakarų Lietuvoje kūrybinių industrijų inkubatorius „Kultūros fabrikas“ (KUFA) dešimtmečio proga skelbia išskirtinę „(pa)ieškomas“ kampaniją ir kviečia menininkus bei kultūrinių startuolių komandas dalyvauti ir vykdyti savo veiklą Kultūros fabrike.

Pagrindinė Kultūros fabriko misija nuo pat jo įkūrimo pradžios yra padėti kūrybiniams verslams, kultūriniams startuoliams ir jauniesiems menininkams „atsistoti ant kojų“, suteikti palankias sąlygas dirbti bei kurti Klaipėdos senamiestyje. Moderniose buvusio tabako fabriko erdvėse, Bangų gatvėje, nuo įsikūrimo pradžios kūrė ir rezidavo net 430 kūrybinių verslų ir jaunų profesionalų.  

Kartu su Kultūros fabriku užaugo ir toliau naujus projektus brandina šios kūrybinės komandos: „Creative Partner“, „Sąskaita 123“, „Intersea“ „Strange fire“, „Salanida“, „Kodo bitės“, „Antras kadras“, „Kino Klubas 8 ½ “, “Nepaleisk svajonės”, „Altitudės“, „Doctor Idea“ „Matima studio“, „WhatAbout“, „Muona studio“, „Litl Baz pictures“ ir kiti. KUFA taip pat yra ir profesionalių scenos menų kolektyvų namai. Čia kuria ir savo spektakliais džiugina visą Lietuvą Klaipėdos jaunimo teatras, Šeiko šokio teatras, „Taško teatras“, šokių mokykla „CODA“. KUFA yra vienintelė alternatyvi kino vieta Klaipėdoje, burianti kino bendruomenę. Išskirtiniu kino repertuaru su kino gurmanais dalinasi kinas „ArleKinas“ bei virtualios realybės kino erdvė „Hexa Cinema“. Fabrike kasdien šurmuliuoja KUFA mentorystės programos dalyviai, o vasarą jų gretas papildo darbostogų komandos ir pavieniai kūrėjai iš Lietuvos ir užsienio.

Dirbti KUFA yra kur kas daugiau, nei tik turėti kūrybai modernią studiją (~44 kv.m) senamiesčio širdyje su „instagraminiu vaizdu“ į Jonų kalnelį. Rezidavimas kūrybiniame inkubatoriuje yra puiki galimybė kasdien būti bendraminčių bendruomenėje, dalintis idėjomis neformaliuose bendruomenės susitikimuose, tobulinti savo kompetencijas KUFA organizuojamuose verslumo seminaruose bei turiningai leisti laisvalaikį spektakliuose,  kine, o vasarą mėgautis saule terasose. Netrukus Kultūros fabrike duris atvers ir visų laukta kavinė „Džonis ir citrinos“.

Jei esate kūrybingi ir siekiantys tikslo, dalyvaukite KUFA „(pa)ieškomas“ konkurse ir laimėkite neįtikėtinai geromis sąlygomis studiją savo veiklai vieneriems metams!

Kūrybinio inkubatoriaus „Kultūros fabriko“ veiklas remia Klaipėdos miesto savivaldybė.

Pildykite konkursinę paraišką iki 2024 06 01 čia: https://kulturosfabrikas.lt/lt/kurybinis-inkubatorius-kulturos-fabrikas/

Pranešimas spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių