Rugsėjis TAU studentus vėl kviečia į mokslus

Klaipėdos rajono trečio amžiaus universiteto klausytojai naujuosius mokslo Metus pasitiko Karklėje, moksleivių poilsiavietėje „Žilvitis”. Už šią, jau tradicine tapusią, dovaną esame dėkingi poilsiavietės direktoriui Broniui Kalvaičiui.

Šventėje dalyvavo Kauno raj. TAU studentai. Svečius supažindinome su savo darbo ir veiklos pasiekimais, pasisėmėme idėjų iš jų patirties. Labiausiai kauniečius  sudomino gidas, gintarinio pajūrio edukacinių programų vedėjas, Igor Osnač, kuris atskleidė gintaro gaudymo paslaptis, įdomiai pristatė Karklės ir viso pajūrio istoriją.

Visos kelionės po mūsų rajoną metu svečius lydėjo TAU gidės Valerija Mukauskienė,  Birutė Palubinskienė ir literatūriniai personažai Jūratė ir Kastytis, į kurių vaidmenį puikiai įsjautė Jadvyga ir Antanas Jacikai. Mylėti, gerbti ir saugoti Baltiją svečiai prisiekė Neptūnui, kurio rolę atliko TAU studentas Jonas Straukas. Žemės dukros Vaidilutės, „Skinijos” šokėjos, pasveikino jūros šokiu. Šventės scenarijų rengė ir renginį vedė TAU renginių organizatorė ir meno vadovė Birutė Palubinskienė.

Po edukacinės programos prie jūros, svečius pakvietėme į „trobą”. Oficialiąją mokslo metų pradžios šventę pradėjome simboliniu skambučiu, kuris žadino šviesius tolimos vaikystės prisiminimus.

Visiems gražių ir sėkmingų mokslo metų linkėjo Klaipėdos rajono TAU įkūrėja švietimo centro direktorė Ramutė Sirutienė. Rūpesčiais ir džiaugsmais dalijosi neformaliojo suaugusiųjų švietimo koordinatorė  Liudmila Michinienė. Ypač malonu buvo paklausyti Kauno raj. TAU atstovų, o jų daina visus sujungė bendrystei ir šokiui. Gerą nuotaiką žadino entuziastingoji muzikos grupė „Klasiokai”. Ilgai netilo draugiškas šurmulys.

Svečiai mus pakvietė atsakomojo vizito į Kauną, į savo mokslo  metų atidarymo šventę.

Atsisveikiname su ošiančia jūra ir pasitinkame gelstantį rudenį, kuris kviečia į užsiėmimus: keliones, paskaitas, kūrybines dirbtuves, linijinius šokius, sportą. Labiausiai mėgstame keliauti. Šiais mokslo metais jau keliavome  Šilutės – Švėkšnos istorijos takais, pabuvojome Rusnėje, žavėjomės Aukštumalos, Ventės rago, Mingės grožybėmis. Žuvienė ir plaukimas laivu įkvėpė noro dalyvauti ir veikti. Už šias išvykas esame dėkingi TAU studentei Vidutei Petrauskienei.

Ačiū savivaldybei, kad nepamiršta senjorų ir suteikia galimybę smagiai ir naudingai leisti  laiką trečiojo amžiaus universitete.

TAU studentės
Janina Skulskienė,
Birutė Palubinskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių