Televiziniame balsų šou – gargždiškio debiutas

Gargždiškis J. Blagnys televizijos studijoje su kolegomis.

Jau šį sekmadienį 19.30 val. LNK televizijos projekte „Lietuvos balsas. Senjorai“ pasirodys daugeliui pažįstamas gargždiškis, išskirtinio balso savininkas Jonas Blagnys. Vyras jau daug metų nepaleidžia gitaros iš rankų, o kai uždainuoja, nepalieka abejingų.

„Jau seniai svajojau dalyvauti kokiame nors televiziniame balsų šou. Tačiau žmona Birutė replikuodavo, kur aš čia lįsiu toks senas. Vis dėlto, kai pamačiau per Rusijos televiziją projektą „Balsas 60+“, pagalvojau, kad ir lietuviai tuoj ką nors panašaus pasiūlys. Taip ir buvo“, – pastebi J. Blagnys.

Jis pasakojo, kad į LNK televizijos šou „Lietuvos balsas. Senjorai“ jį užregistravo sūnus. Tai jam pačiam buvo staigmena. „Po kurio laiko gavau pakvietimą atvykti į Vilnių perklausai. Reikėjo pasiruošti dvi dainas. Iškart susiskambinau su mokytoju, draugu nuo jaunystės Sigitu Stalmoku (pas jį įrašinėjau savo du kompaktinius diskus). Jis man padėjo replikuodamas, kad esu žmogus, kuris nori vis ką nors išmėginti“, – šypsodamasis prisimena J. Blagnys.

Kaip jam sekėsi projekte, žiūrėkite jau šį sekmadienį. Palaikykime kraštietį!

Agnė ADOMAITĖ

Asm. albumo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių