• 8 rugpjūčio, 2022
|

Darželinukų įkurtuvių Gobergiškėje teks palaukti

Anksčiau spontaniškai ištarta frazė, jog dviejų naujų darželio grupių Gobergiškėje įrengimui prireiks ir šv. Mišių, panašu, kad pildosi. Sutartis su ankstesniu rangovu UAB „Išskirtinio būsto statyba“ nutraukta, o darbai iki šiol nebaigti.

Anksčiau spontaniškai ištarta frazė, jog dviejų naujų darželio grupių Gobergiškėje įrengimui prireiks ir šv. Mišių, panašu, kad pildosi. Sutartis su ankstesniu rangovu UAB „Išskirtinio būsto statyba“ nutraukta, o darbai iki šiol nebaigti.

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus vedėja Ernesta Badalova informavo, kad šiuo metu rangos darbų pirkimas nutrauktas dėl rangovo anksčiau čia nekokybiškai atliktų ir nepriimtų darbų. Šiuo metu tikslinama techninė specifikacija, o tai padarius rangos konkursas artimiausiu metu bus pratęstas. Savivaldybės tikslas – kad visi objektai būtų statomi kokybiškai ir jais būtų patogu naudotis. „Dedamos visos pastangos, kad šis darželis būtų baigtas renovuoti kuo greičiau“, – užtikrino ji.


Agnė ADOMAITĖ

3 Komentarai

  • Tai nieko tokio – jau 7-8 metus laukiam – dar palauksim, gal trečiam vaikui (jei dar bus tokių) spės atidaryti, nes pirmasis vaikas, kuris turėjo eiti į žadėtą darželį jau į antrą klasę eina – antrasis turbūt irgi spės išeit į mokyklą…

  • Labai būtu įdomu sužinoti apie kokius „nekokybiškai atliktus“ darbus eina kalba? Buvęs rangovas nėra gavęs jokių pretenzijų iš savivaldybės dėl „nekokybiškai atliktų“ darbų,o dalies darbų tech.priežiūros vadovas negali priimti,nes savivaldybė nepateikia projektinių sprendinių,kaip to ir reikalavo tech.priežiūros vadovas, bet užtat savivaldybė vienašališkai nutraukia sutartį,ko pasekoje teismas pritaiko laikinasias apsaugos priemonės šiam darželiui.Dar keisčiau viskas atrodo,kai savivaldybė paskelbė ir pati nutraukė naują viešąjį pirkimą,nes reikalinga tikslinti technines specifikacijas,t.y tiklsinti projektinius sprendinius. Tad visai nebesuprantama,kam teigti visuomenei to ko nėra pvz. apie neva atliktus „nekokybiškus darbus“,arba,kad „rangos konkursas artimiausiu metu bus pratęstas“,kai puikiai suprantama,kad jokių darbų atlikti nebus galima ir šis darželis,dėja dar ilgai gali stovėti neremontuotinas.

  • Suprantu,kad šis komentaras gali būti ir neviešinamas,nes mes kaip buvę rangovai, žinome visą situaciją realiai,o ne tai ką teigia savivaldybė 🙂 Bet visgi,gal žurnalistei reikėjo paklausi ir UAB“Išskirtinio būsto statyba“ vadovo apie kokius čia staiga „nekokybiškai atliktus darbus“ pradeda kalbėti savivaldybė? Ar čia tik ne apie išbetonuotas grindis kalbama kurių grindinio šildymo vamzdyną savivaldybė jau sugebėjo pati pažeisti? (o gal tai ir yra priskiriama prie buvusio rangovo „nekokybiškai atliktų darbų“)
    Arba paklausti labai nepatogų klausimą, o kodėl, gerbiamieji savivaldybės darbuotojai, jūs nekonservuojate šio objekto artėjant žiemai? juk tuoj pradės trukinėti sienos dėl neužbaigtų darbų? Ar visgi rajono biudžetas bus pajegus apmokėti ir už šį atsakingų savivaldybės darbuotojų pasyvumą bei abejingumą?
    Suprantama,kad kalbėti tik vienai pusei visada lengviau,bet kiek čia tiesos,tai jau kitas klausimas 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių