Endriejave ir Plikiuose atnaujins kultūros namus ir biblioteką

Ketinama modernizuoti Plikių ir Endriejavo kultūros namus bei Endriejavo bibliotekos pastatus. Kiekvienam projektui įgyvendinti skirta per 250 tūkst. Eur.

Projektai finansuojami iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtros, Lietuvos valstybės biudžeto ir Klaipėdos rajono savivaldybės lėšų. Pastaroji šių pastatų modernizacijai iš viso skirs 105 986 Eur.

Abiejų pastatų modernizavimo projektų tikslas – užtikrinti subalansuotą teritorinę plėtrą, didinti vietos konkurencingumą, gerinti bendruomenių veiklą ir gyvenamąją aplinką.

Projekto įgyvendinimo metu bus modernizuojamos Endriejavo kultūros namų ir bibliotekos pastatų vidaus patalpos, tvarkoma jų išorė. Tikimasi, kad tai padės sulaukti daugiau kultūros namų ir bibliotekos veiklose dalyvaujančių asmenų, užtikrinti kultūros sklaidą.

Taip pat bus atnaujinamas Plikių kultūros namų pastatas. Numatomi architektūros, statinio konstrukcijų tvarkymo, vandentiekio, nuotekų tinklų įrengimo, šildymo, vėdinimo ir kiti su pastato modernizavimu susiję darbai. Sutvarkius kultūros namus turėtų būti sudarytos tinkamos sąlygos vykdyti kultūrinę veiklą higienos normas atitinkančiose patalpose.

Plikių kultūros namų modernizavimo projektas turėtų būti baigtas 2019 m. rugpjūčio 20 d., o Endriejavo – 2019 m. gegužės 10 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių