Gribžiniuose sutvirtintas bendruomeniškumas

Gribžiniuose jau tradicija tapęs renginys „Eismo saugumas bendruomenėse“ organizuojamas pagal Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos vykdomą projektą. Šįkart sukvietė gardžios sriubos – vyko Grybų šventė, prie kurios prisijungė „Smilgynų ir kaimynų“ bei Birbinčių bendruomenės.

Smagiame renginyje apsilankė bei į įvairius gyventojams rūpimus klausimus nuoširdžiai ir išsamiai atsakė Seimo narys, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko pavaduotojas Tomas Tomilinas ir Klaipėdos rajono savivaldybės meras Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas, Seimo narys Tomas Tomilinas, Gribžinių bendruomenės pirmininkė Milda Kiaulakienė (dešinėje) ir bendruomenės narė Raimonda Zaborė aptarė bendruomenių veiklos aktualijas.Bronius Markauskas.

Pasak Gribžinių bendruomenės pirmininkės Mildos Kiaulakienės, tai jau ketvirtas tokio pobūdžio renginys. „Kasmet rengiame Grybų šventę, kurioje kartu verdame sriubą. Tokioje jaukioje, kaimyniškoje aplinkoje žymiai lengviau kalbėtis ir mūsų aktualiomis projekto temomis. Tad pasikalbėjome ir apie eismo saugumo svarbą. Šiemet mūsų būrys buvo dar gausesnis, judresnis, linksmesnis. Ne tik Eglė, Vaiva ir Elzė džiaugėsi atšvaitais, kuriuos segės eidamos į mokyklą.gribžiniškiai, bet ir kaimyninės bendruomenės domėjosi mūsų veikla, džiaugėsi, kad gražią dieną gali pasikaimyniauti, pabendrauti, sužinoti įvairių tiek rajono, tiek šalies naujienų. Gi kaskart pasikviečiame į svečius įdomius žmones, visuomenės veikėjus ar politikus. Šįkart galėjome diskutuoti, dalintis savo veiklos rezultatais su Seimo nariu T. Tomilinu ir rajono meru B. Markausku. Džiugu, jog tokioje nedidelėje bendruomenėje apsilanko ir Seimo atstovai, žmonėms tai Gribžiniškė Jolanta Oliandrienė pasistengė, kad grybų sriuba būtų kvapni.daug ką reiškia“, – šypsosi M. Kiaulakienė.

Gribžinių bendruomenės pirmininkė dėkojo žmonėms, prisidėjusiems prie itin skanios sriubos virimo, o juokauta, jog prireikė didelio talento, norint išvirti grybų sriubą, kai šį sezoną nėra grybų. Tačiau Birbinčių bendruomenės atstovai buvo išmoningi, jei nėra šviežių grybų, tai jie sumanė padovanoti konditerinių grybų krepšelį. Šventėje simbolinės dovanos įteiktos aktyviausioms senjorėms.

Seimo narys T. Tomilinas ir meras B. Markauskas su gyventojais kalbėjosi įvairiomis temomis: nuo ugdymo įstaigų iki žemės ūkio. Jie pasidžiaugė gribžiniškių ir kitų bendruomenių prasmingomis veiklomis.

Gabrielė ČIUNKAITĖ

A. VALAIČIO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių