Keliaujanti kultūros šviesa – Priekulės darželyje

Mažosios kultūros sostinėje Priekulėje nušvito dar viena simbolinė keliaujančios šviesos stotis. Praėjusią savaitę Priekulės lopšelyje-darželyje vaikų tėveliai, Klaipėdos rajono, uostamiesčio ikimokyklinio ugdymo pedagogai ir kiti svečiai stebėjo, kaip panaudojamos lauko edukacinės erdvės tenkinti vaiko aktyvumo ir judėjimo poreikį. Ši ikimokyklinio ugdymo įstaiga pasipuošė simboliniu žibintu, kviečiančiu susipažinti su jos istorija.

Ketvirtadienį Priekulės lopšelyje-darželyje susirinko apie 60 žmonių stebėti atvirą veiklą – kaip integruojamos lauko edukacinės erdvės tenkinant vaiko aktyvumo ir judėjimo poreikį.

„Mūsų darželio išskirtinumas – turime sveikatingumo taką, erdvę „Pažinkime pasaką“, etno sodybėlę, o kiekviena grupė – savo erdves, kuriose parodė sveikatingumo projektų įgyvendinimą“, – kalbėjo šios įstaigos direktorė Irena Skrabienė.

Renginyje kūrybiškumu tryško pasakų personažų mokyklėlės dalyvės: auklėtojos, įkūnijusios Lapės, Pinokio, Varlės ir Katino personažus taip išradingai vadovavo, kad buvo sužavėti ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Pačiu laiku šokių grupės „Zumba“ vadovas D. Veiverys įtraukė susirinkusiuosius į trumpą, bet smagią diskoteką.

Priekulės seniūnijos seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė, pasveikinusi renginio dalyvius, pagyrė darželio kolektyvą už aplinkos puoselėjimą. Kūrybiškai tvarkomasi ir Derceklių skyriuje.

Priekulės lopšelio-darželio bendruomenės iniciatyva prie jo nušvito simbolinis žibintas su nuotraukomis, pasakojančiomis jo istoriją. Šiose patalpose įstaiga įsikūrė beveik prieš 40 metų.

Virginija AUKŠTUOLYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių