Miškovežiai seniūnijoje darko kelią

Skaitytojo atsiųsta nuotr.

Į „Bangos“ redakciją kreipėsi skaitytojas, teigiantis, kad Šakinių g., Vėžaičių sen., kur pastatytas ženklas, ribojantis transporto priemonių svorį iki 10 t, zuja miškovežiai. Jie darko kelią, tad gyventojai sunerimę, kaip reikės palijus važiuoti.
Gyventojas klausė, kur galima kreiptis dėl miškovežių, kurių svoris didesnis nei riboja ženklas. Su šiuo klausimu kreipėmės į Klaipėdos rajono savivaldybę. Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus vedėja Ernesta Badalova pateikė atsakymą: „Kadangi pastatytas ženklas, ribojantis transporto priemonių svorį, gyventojai turėtų kreiptis bendruoju pagalbos tel. 112 ir kviesti policiją. Tik ji gali vykdyti šio ženklo kontrolę.“
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Asta Kažukauskienė „Bangai“ teigė, kad Klaipėdos apskrities VPK pareigūnų duomenimis, atsakomybė už transporto priemonių svorį ribojančio kelio ženklo pažeidimą taikoma pagal LR ANK 417 str. 1 d. Šis straipsnis atsakomybę numato ne tik už minimo ženklo, bet už įvairių kelio ženklų reikalavimų pažeidimą, todėl išfiltruoti, kiek administracinio nusižengimo protokolų surašyta už būtent transporto priemonių svorio ribojančio ženklo pažeidimą, nėra galimybių. „Transporto priemonių svorio kontrolę atlieka Lietuvos transporto saugos administracija, todėl daugiau informacijos galėtumėte pasiteirauti šios institucijos specialistų“, – patikino A. Kažukauskienė.


Parengė
Gabrielė ČIUNKAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių