Pasidalinkite su nepasiturinčiaisiais

Šį penktadienį ir šeštadienį daugelyje šalies prekybos centrų su pirkėjais sveikinsis „Maisto banko“ savanoriai, kurie kvies geros valios žmones nupirkti ir su stokojančiaisiais pasidalinti ilgai galiojančiais maisto produktais. Klaipėdos rajone taip pat vyks ši akcija, kurioje dalyvaus kelių įstaigų, nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Šį penktadienį ir šeštadienį Gargžduose, Priekulėje ir Dercek­lių kaime esančiuose prekybos centruose paramą maistu rinks 5 rajono įstaigų, nevyriausybinių organizacijų savanoriai. Gargžduose, IKI, dirbs Gargždų socialinių paslaugų centro savanoriai, „Maxima X“ – Lapių pagrindinės mokyklos, „Maxima XX“ – Klaipėdos rajono paramos šeimai centro, Priekulės IKI ECO – Priekulės socialinių paslaugų centro, Dercekliuose, „Rimi Dituva“ – Socialinės gerovės ir paramos centro. Geradarių paaukotas maistas atiteks šių organizacijų globojamiems žmonėms. Į pirkinių krepšelį nespėjusieji įdėti nepasiturintiesiems skirtų maisto produktų gali nuskenuoti akcijos skrajutę ar paskambinti trumpuoju numeriu 1343 ir „Maisto banko“ veiklai paaukoti tris eurus.

„Maisto banko“ Klaipėdos padalinio vadovas Raimondas Danupas dėkoja visiems, padedantiems savanoriška veikla ar aukojantiems produktus ar lėšų.

Asta GUSTIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių