Veiviržėnų miestelyje – prekybos paviljonas

Aut. nuotr.: turgelio prekiautojas sako, kad reikėtų plačiau skleisti žinią apie naują prekybvietę Veiviržėnuose. Tada prekiautojų ir pirkėjų būtų gausiau.

Klaipėdos rajono amatų centro kiemelyje įkurdintas dalyvaujamo biudžeto „Tavo idėja“ projektas Veiviržėnų miestelio viešosios erdvės sukūrimas „Veiviržėnų turgavietė“.


Veiviržėnų seniūnija skelbia, kad Klaipėdos rajono savivaldybė idėjos įgyvendinimui skyrė 20 000 Eur. MB Laurinaičio architektūros studija už 3 000 Eur padarė „Prekybinio pavilijono“ statybos projektą, o už 17 000 Eur turgaus paviljono statybos darbus atliko UAB „Trebolita“. Papildomai prie idėjos įgyvendinimo prisidėjo Veiviržėnų seniūnija ir Klaipėdos rajono savivaldybės administracija sudėdama turgavietėje trinkeles už 27 000 Eur. Veiviržėnų seniūnija pašalino senus medžius, išrovė kelmus, išardė ir išvežė senus elektros stulpus. Įvykdė 3 viešuosius pirkimus, administravo skirtų rajono Savivaldybės biudžeto lėšų panaudojimą.
„Gal atgaivinsime Veiviržėnuose turgelį. Norisi gyvybės, šurmulio miestelyje. Neturėjome jokios prekybvietės“, ‒ šypsodamasi „Bangai“ komentavo Veiviržėnų seniūnijos seniūnė Edita Sluckienė. Ji esą pastebinti, kad turgaus dienos – trečiadienis ir ketvirtadienis nuo 9 iki 13 val. Turgelio laiko apribojimo nėra, jis dirba visą savaitę. Pasak seniūnės, planuojama pastatyti ir reklaminę iškabą apie Veiviržėnuose veikiančią turgavietę.
E. Sluckienė informavo, kad Veiviržėnų seniūnija šiuo metu išdavė 2 leidimus prekybininkams, bet yra ir daugiau norinčiųjų. Taip pat atvažiuoja turintieji Savivaldybės išduotus leidimus. Esą į turgų atvežamos ir vištos bei viščiukai, prekiaujama ir kitomis prekėmis.
Seniūnija kviečia prekybininkus prekiauti naujame turgelyje ir išsiimti leidimus prekybai seniūnijoje tel. 8 655 05393, el. p. vida.andrijauskiene@klaipedos-r.lt.
Pagal nustatytus vietinės rinkliavos už leidimo prekiauti ar teikti paslaugas Klaipėdos r. sav. tarybos nustatytose viešose vietose dydžius, maisto prekėmis, importiniais vaisiais, gėlėmis ir daržovėmis, taip pat pramoninėmis prekėmis prekiaujantiems leidimas mėnesiui kainuoja 5,80 Eur.
Prekybininkai turi susimokėti ir už šiukšlių išvežimą UAB „Gargždų švara“. Vietinė rinkliava iki vieno mėnesio prekiaujantiesiems ne maisto produktais – 4,9 Eur, maisto prekėmis – 6,39 Eur.

Monika CALZONAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių